Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Alexa369, Módosítva: 2013. december 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépségvitaminok

Az Innopharm Colorguard kapszulában található réz hozzájárul a haj normál pigmentációjához. A biotin, a cink és a szelén hozzájárulnak a haj normál állapotának fenntartásához, míg a mezei zsurló elősegíti az egészséges hajnövekedést.

Összetevők: Tömegnövelőszer,  Zselatin(Kapszulahéjban),  Cink Szulfát,  Mezei Zsurló Kivonat,  Vas-Ii-Szulfát,  Nátrium Szelenit(1%),  Para-Amino-Benzoésav(Paba),  Réz-Ii-Szulfát,  Szilícium-Dioxid,  Csomosodást Gátló(Magnézium Sztearát),  Színezék(Titán-Dioxid),  Biotin

magichand

2019. január 22.

Kb 5-6 éve szedtem be két dobozzal, akkor nagyon szépen vissza fordította az őszülést. Most megint őszülök a stressz miatt, de sehol nem találom. Lehet összevásárolom a hatóanyagait külön, de azért sajnálom hogy nincs már. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

barbiez

2015. január 27.

Már másodszorra megyek a Herbatárba és nem találom, pedig legelőször ott vettem. Azt hiszem, 2 havi adagot szedtem be. Arra nem emlékszem, hogy a hajam színe változott-e (20 éves vagyok, szóval az őszüléssel még nincs problémám szerencsére :D) de az biztos, hogy a hajam úgy nőtt tőle, mint a gomba! Ár-érték arányban verhetetlen. Bár tudnám, hol kapható még...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

pappkitty20

2014. szeptember 12.

Szerintetek miért lehet, hogy ha beveszem ezt a kapszulát (eddig kettőt vettem be, 2 alkalommal), akkor hányinger illetve egy enyhe szédülés kerülget? Elvileg nem kellene ilyen érzésemnek lennie...nem? :-/ Be kell hogy fogadja a szervezetem később vagy hagyjam el a szedését? Köszönöm annak, aki tud segíteni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 12.

muckó

2014. február 22.

Egy dobozzal ettem meg eddig és már most észrevehető a változás. Szép fényes és sötét lett a hajam. Vettem még egy adagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 22.

lasvegas7

2013. október 2.

Szerintem érdemes használni,fél havi adagot használtam,és kis mértékben az ősz hajszálaim sötétebbek lettek.Az ára kedvező:1250Ft annyit megér egy havi adag,napi 1 tabletta használatot ír. Gyógyszertárban kapható

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.