Egyéb

Ár:   19 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Gigike, Módosítva: 2016. április 11.

Ár:   19 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az Instyler titánium-körkeféje körül precíziós sörték forognak. Segítségével hajtincseit egyenként, finoman, és a forgófejnek köszönhetően gyengéden, simítva formázhatja. Kíméletes megoldás, amely nem roncsolja a hajat.

A titanium körkefe egyenletesen adja le a hőt, így frizurája szépen rendezetté, fényessé és ápolttá válhat, még hozzá vasalás nélkül. A hő miatt károsodott haj már a múlté, az Instyler Titaniummal az Ön haja is bársonyosan puha maradhat! Használata is roppant egyszerű. Csak könnyedén áthúzzuk a készüléket a hajtincsen és már kész is a varázslatosan puha és gyönyörű haj.

Akár göndör haját szeretné kisimítani vagy a simát befelé fordítani, akár tömeget és tartást szeretne vékonyszálú hajának kölcsönözni vagy éppen az erősszálú, nehezen kezelhető oroszlánsörényből kíván könnyed esésű, kibontott hajviseletet. Mindegy, hiszen a sörtéknek és a meleg titanium hengernek köszönhetően ez percek alatt elkészül.

• hajformázás rekordidő alatt
  • rendkívül hajkímélő
  • szabadalmaztatott titaniumhengerrel
  • állítható hőfokkal
  • beépített gyorsmelegítő funkcióval
  • hajlított formázó felületen található két precíziós sörtesorral
  • biztonsági kapcsolóval
  • kezdőknek és haladóknak is tökéletes

Vanília

2016. június 12.

Nagyon kezdő vagyok még, meg kell szokni a használatát, de az első próbálkozás után nagyon lelkes vagyok!!! Végre egy készülék, amivel a neten található videók hathatós segítségével frizurát tudok készíteni a vékony szálú, hátközépig érő hajamból - akár egyenes, akár hullámos, akár göndör frizuráról legyen szó. Hihetetlenül széppé varázsolja még a kócos, élettelenebb sörényt is. Szuper, hogy száraz hajra használható, akár mosás után másnap vagy harmadnap is és szuper, hogy van hozzá kis hőálló terítő és kézvédő rátét. Egy dolog a "hátránya": ilyen kétbalkezeseknek, mint én, tuti időre van szüksége, hogy a kezében legyen a technika. De fő a türelem és a gyakorlás... Én nagyon örülök neki!!! És később jelentkezem update-tel, ha már elég időt töltöttem a begyakorlással. Köszönöm a tippet, Gigike!:)))
Még egy dolog, amivel kiegészíteném: sajnos a Teleshop-nál hiánycikk, annak ellenére, hogy fent van a honlapjukon, én valószínűleg az egyik utolsó darabra csaptam le egy viszonteladónál. De remélem, lesz még belőle...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 12.