Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   5 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ewyca, Módosítva: 2016. szeptember 1.

Kiszerelés:   5 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

• Kondicionáló szépség szérum, amely visszaadja a haj rugalmasságát.
  • Olyan ragyogóvá válik a haj, akár az arany.
  • Selymes hatás, akár minden nap, néhány perc alatt.

Öntsön egy kis mennyiségű olajat a kezébe és oszlassa el a törölköző-száraz hajon, így mélyen táplálja a haját.Száraz hajon is alkalmazható, így az elixir azonnal magas fényt  és hidratálást kölcsönöz a hajnak

Argán-, Ciprus-, Lenmagolaj tartalmukkal a család termékei egyedülálló ötvözetet kölcsönöznek az ápolás, elegancia és luxusérzet terén.

A szépség és érzékiség elixírje, amelyet selymes hatása mellett a benne lévő illatok tesznek varázslatossá; vanília, borostyán, szantálfa, pacsuli, narancsvirág és rózsabors, amelyek együtt minden érzékszervre különleges hatást gyakorolnak.

Prémium alapanyagok, luxus csomagolásban.

Nikonett

2017. június 14.

Szerettem és szeretem is így belegondolva, de annak ellenére, hogy derékig érő hajam van 2 év után is csak a felét sikerült elhasználni. Nekem túl nagy a kiszerelése és így pazarlás mert hát lejár a szavatossàg úgyhogy....
De, hogy csodát művel a hajjal az tény. De nem veszem újra. Ezért tőlem csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Iren11

2016. augusztus 31.

Imádom,könnyen felszívja a hajhossz, fényes lesz tőle a haj és puha, nem nehezít el a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Monica6

2016. február 25.

Isteni illata van, nagyon puhává teszi a hajat, és az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Isteni illata van, nagyon puhává teszi a hajat, és az illata.

Hajvonal

2015. július 29.

Szalonban használom hosszú hajon befejező lépésnek. Könnyen felszívja a hajhossz, kellemes az illata, fényes és rugalmas lesz tőle a hajtömeg, nem nehezít el megfelelő mennyiségben.
Van hővédő változata ami beszárításhoz tökéletes. Én nagyon szeretem, az ára pedig abszolút megéri, mert végtelen alkalomra elég kb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Ewyca

2013. február 9.

Ez egy szuper kis hajápoló!
Az illata olyan,mint egy álom:keleties,mint egy törökfürdő,mesés,nem tudok eleget áradozni róla!:)Aki teheti próúóbálja ki,egy igazi luxus olajos ápolás,olyan illattal,ami teljesen magával ragad...Felejthetetlen termék!A hajvégeim pedig gyönyörűek tőle,érezhető a különbség:)
Ja és mióta meg van,nem vagyok hajlandó semmi mást használni:)A párom pedig belezúgott az illatába:P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

Ez egy szuper kis hajápoló!