Interherb

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   150 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: sophie19, Módosítva: 2014. január 14.

Kiszerelés:   150 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

A sörélesztőben felhalmozott vitaminok és ásványi anyagok hozzájárulnak a szép haj, az ép körmök és az egészséges bőr megőrzéséhez. A készítmény inaktív sörélesztő autolizátumból készül, így az értékes hatóanyagok szervezetünk számára maradéktalanul hasznosulhatnak. Fogyasztását ajánljuk betegség utáni legyengült szervezet megerősítésére, az ellenállóképesség fokozására.

Összetevők: Inaktív sörélesztő autolizátum (400 mg/tabletta), glükóz, magnézium-sztearát

Javasolt adagolás: Napi 3x3 tabletta

Kiszerelés: 150 db 500 mg-os tabletta.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pniki93

2021. december 4.

Már 8 hónapja szedem minden nap, napi 3×1 tablettát. Semmilyen csodát nem vártam tőle, nem is volt kifejezetten semmi bajom, gyorsan növő egészséges hajam és körmöm van, az arcbőröm állapotát meg már lassan elfogadom. Nagyjából 3 hónap után tűnt fel, hogy tele lettem babahajjal, ami nekem azért meglepő, mert szerencsére elég sok hajam van. Hajszárítás után mindig jókat nevetek, ahogy felfelé állnak a néhány centis babahajaim. Emiatt pedig jobb lett a hajam tartása is, nem lapul annyira le :) Soha nem tapasztaltam még ilyet magamon, illetve semmilyen új terméket nem használok sem belsőleg, sem pedig külsőleg. Az extrém magas vitamintartalmú hajvitaminokat pedig kifejezetten ellenzem, amiktől a nők inkább csak rosszul vannak... Problémát nem okozott, bár én jóval kevesebbet szedet mint az ajánlott napi 9 tabletta. Íze tetszik, ára is nagyon jó. Aki csak egy kis boostolásra vágyik, szerintem próbálja ki, viszont aki úgy gondolja, hogy valami nincs rendben a szervezetében, inkább menjen el először egy kivizsgálásra, mert lehet, hogy komolyabb baj van. (Saját esetemet megemlítve: 3 éve brutál módon csúnya lett a lábszáram, majd az alkarom, vállalhatatlan volt, takargattam, fájt, bőrgyógyász is teljesen tanácstalan volt, viszont biztos voltam benne, hogy valamilyen belső dolog és addig mentem, míg ki nem derült, hogy laktózintoleranciám van. 3 hónapja laktózmentes dolgokat eszem vagy laktáztablettát szedek. 1 hét után elkezdtek csillapodni a gyulladások a bőrömön, mostanra pedig már nem is jönnek újak. Úgyhogy nem, nem a vitamin segített az én esetemben sem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 4.

Hecate

2021. október 21.

Én állandó kimerültség ellen vettem és az ellen érezhetően hatott nekem és rokonomnak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 21.

sztike

2021. augusztus 8.

Kedves nőtársak, hadd kezdjem azzal, hogy jól elkeserítek mindenkit. A marketingesek szeretik elhitetni velünk, hogy meg tudunk változtatni magunkon olyan dolgokat, amikre szinte kizárólag a genetikának van hatása. Ahogy a testmagasságunk, úgy a pórusaink mérete és igen, sajnálom, nálam jobban senki sem sajnálja, de a hajunk hossza is ilyen. Van egy bizonyos hossz, ami után csak kínlódás az egész, több törik le, mint amennyi nő. Tudom, mert gyerekkorom óta vágyam a hosszú haj, de megfigyelésem szerint hosszú, dús, tonnányi haj 90%-ban olyan nőknek jut, akik legfeljebb lófarokba fogják, aztán jóccakát, aki meg szívesen formázná, besütné, feltűzné stb., az meg elégedjen meg a kulcscsontig érővel.
Elkeserítés 2.0: a töredezett, elvékonyodott végeken csak az olló tud segíteni, a durva hajhulláson pedig csak az orvosi kivizsgálás...ettől függetlenül az ilyen készítmények is megérnek egy próbát, már csak azért is, mert sokszor meghalni sincs ideje az ember lányának, nemhogy orvostól orvosig menni.
Régóta visszatérő problémám az időszakos, nagyon erős hajhullás (az a fajta, amikor a babahajak is hullanak). Az egyetem miatt egyáltalán nem volt időm ezzel foglalkozni (+ covid ugye, ami miatt nem lehetett eljutni orvoshoz), az utolsó vizsgám környékén szereztem be ezt. Mindjárt két dobozzal vettem, mert hosszabb távú használat kell a hatáshoz. A napi 9 tabletta szerintem is marha sok, ráadásul ha leosztjuk, annyira nem is gazdaságos, mert alig több, mint 2 hétre elég egy doboz. Na de nekem a közelgő diplomaosztó miatt sürgős volt a dolog, plusz amikor 8 hónapja csomókban hullik a hajad, kicsit ráunsz és már a napi 9 tabletta sem tűnik vészesnek.
A diplomaosztóm után levágattam a hajam elöl állig érő long bobra, mert már ott tartok, hogy inkább legyen rövidebb, de egészséges. Szedek mellé vasat és multivitamint felváltva, igyekszem kívülről is megfelelően ápolni és megszokni a gondolatot, hogy ez az én hajam, ilyen hosszal érzi jól magát. Én pedig úgy érzem jól magam, hogy nem kell takargatnom az elvékonyodott végeket és merem újra formázni a hajam. Aki hajhullással / vékonyodással küzd, az tudja, milyen érzés, amikor legszívesebben utcára sem mennél. És ehhez az sem feltétlenül kell, hogy tényleg kopasz foltjaid legyenek, elég annyi, hogy tudod, x éve ennél sokkal több, erősebb hajad volt.
Szóval levágattam a hajam és beszedtem ebből 2 dobozzal, most tartok a harmadik felénél és segített. Nem, nem lett s*ggig érő hajam, nem, nem lett belőle 3 tonnányi,de kezdem újra megszeretni a hajam, ami nálam nagy szó. Kevesebb hajam hullik ki, a hajszálaim vastagabbak, nem olyan pókhálószerűek. Könnyebben formázható (meg egyáltalán: FORMÁZHATÓ!!), egészségesebb, fényesebb. Már nem napi 9-et szedek, mint az elején, hanem napjában 1x megborítom a dobozt, amennyi kiesik, annyit veszek be (általában 4-6 tabletta). Hányingert vagy gyomorbántalmakat nem okozott, az étvágyamat sem dobta meg.
Összességében nem tartom csodaszernek, mert a hajhullásomat teljesen nem állította meg, de úgy gondolom, sokat segített a hajam állapotán. Ehhez persze kellett a radikális hajvágás és a stressz lecsökkenése is, de végeredményben a hajam sokkal jobb kondiban van és már nem utálom, sőt, kezdem megszeretni. Nekem ez így megér egy 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

Mosizso

2019. december 1.

Sok festésen volt túl a hajam, gondoltam megelőzöm a hajhullás, meg az iylesmiket. Abszolut nem vettem észre változást, a hajhullás ellen nem volt jó...már csak pár db van benne. Azokat még beszedem, de biztos nem veszem újra, mert látványos eredményre vágytam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Moony

2019. június 7.

Egy hónapja vettem a Rossmannban, nevetséges áron, hajhullásra. Ami már pár nap múlva is látszott, az az hogy a körmeim növekedését erősen meggyorsította. Kb 4 hét kellett ahhoz, hogy a hajamon is észrevegyem a változást, a babahajaim is erőteljesen megindultak az ég felé :D Úgy szedem, ahogy rá van írva, napi 3x3-at, reggel és este. Mellékhatása nálam abszolút nem volt. Kúraszerűen fogom használni, újravevős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

honey91

2018. november 16.

Látványosan nőt tőle a hajam is és a körmöm is, csak ajánlani tudom, ez előtt a BIOFORM SÖRÉLESZTŐ TABLETTA B VITAMINOKKAL -t vettem meg, az is nagyon jól működött, csak készlethiány miatt váltottam erre, de ő is hozza a hozzáfűzött reményeket :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

lujzalina

2017. december 26.

Alapvetően az erős hajhullásom miatt vettem meg. Egyelőre abban még nem látok javulást, de igaz, hogy még csak 3 hete szedem. Ezzel szemben a babahajak már megjelentek, szóval lehet, hogy a későbbiekben segít a hajhullásomon. A körmömön nem érzékélek változást, de a bőrömön sajnos megjelent néhány pattanás. Mindezek ellenére még kivárok, hátha. Aztán majd update.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 26.

mar

2017. december 23.

Hajhullás miatt kezdtem szedni 2-3 évvel ezelőtt. Már pár hét után is látványos hatása volt nálam, szépen elkezdett felére, harmadára csökkenni a fésülködés után hajkefében maradt vagy hajmosás közben kihullott hajcsomó mennyisége. Azóta folyamatosan szedem (néhányszor voltak pár hetes megszakítások, amikor nem tudtam időben újravenni), valamennyi hajat most is elhullajtok, de csak a normális mértékben. Napi 3x3 tabletta helyett napi 1x5 db-ot szoktam bevenni.
Azt nem tudom, hogy volt-e hatása a körmeim, bőröm állapotára. Akkor is és most is voltak/vannak ezzel problémáim, úgyhogy nem hiszem, hogy javított volna rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

bartokmonika197

2017. december 6.

Kb 3 hete vettem meg gyógyszertárban. A hajam kevésbé hullik, a körmeim nagyon szépek, gyorsabban nőnek - bár eddig sem panaszkodhattam.
Pedikűrösnél voltam 2 héttel a szedésének kezdése után és a pedikűrösöm megdicsért, hogy mennyi babahajam van, de magamnak nem vettem észre a hajnövekedésben különösebb változást.

Nekem nagyon tetszik az íze, mindig egy picit ízlelgetem is lenyelés előtt. 3x3 tablettát veszek be.

5 csillagot adok, mert az íze finom, nagyon olcsó, a körmeim gyorsabban nőnek tőle és a hajam is kevésbé hullik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Litta

2017. december 2.

Update: Lassan a végére érek a 2. doboznak, de az alább leírtakon kívül semmi változást nem tapasztaltam. Szóval ártani nem ártott ugyan, de nem is igazán használt. Nem tudok jobb értékelést adni rá.

Úgy gondoltam, teszek egy próbát ezzel a tablettával, miután a DM-es hajvitaminnal, és a Biovanne-al csúnyán befürödtem (véleményeket írtam róla oda). Fő cél a hajam állapotának javítása. Kb 3-4 hete szedem, napi 3 szemet (a 9-et már sokallom). Annyi már most látszik, hogy a körmeim gyorsabban nőnek, és sajnos a karomon és a lábamon a szőr is. Úgyhogy egyelőre bizakodó vagyok, tudom, hogy az ilyen termékek nem azonnal hatnak. Talán pár héten/hónapon belül már a hajamon is látszani fog a változás, akkor jövök vissza Update-elni. Addig is megelőlegezem neki a 3 csillagot, hiszen valamit csinál, és türelmesen szedem tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.