Interherb

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   150 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: sophie19, Módosítva: 2014. január 14.

Kiszerelés:   150 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

A sörélesztőben felhalmozott vitaminok és ásványi anyagok hozzájárulnak a szép haj, az ép körmök és az egészséges bőr megőrzéséhez. A készítmény inaktív sörélesztő autolizátumból készül, így az értékes hatóanyagok szervezetünk számára maradéktalanul hasznosulhatnak. Fogyasztását ajánljuk betegség utáni legyengült szervezet megerősítésére, az ellenállóképesség fokozására.

Összetevők: Inaktív sörélesztő autolizátum (400 mg/tabletta), glükóz, magnézium-sztearát

Javasolt adagolás: Napi 3x3 tabletta

Kiszerelés: 150 db 500 mg-os tabletta.

Mosizso

2019. december 1.

Sok festésen volt túl a hajam, gondoltam megelőzöm a hajhullás, meg az iylesmiket. Abszolut nem vettem észre változást, a hajhullás ellen nem volt jó...már csak pár db van benne. Azokat még beszedem, de biztos nem veszem újra, mert látványos eredményre vágytam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

Moony

2019. június 7.

Egy hónapja vettem a Rossmannban, nevetséges áron, hajhullásra. Ami már pár nap múlva is látszott, az az hogy a körmeim növekedését erősen meggyorsította. Kb 4 hét kellett ahhoz, hogy a hajamon is észrevegyem a változást, a babahajaim is erőteljesen megindultak az ég felé :D Úgy szedem, ahogy rá van írva, napi 3x3-at, reggel és este. Mellékhatása nálam abszolút nem volt. Kúraszerűen fogom használni, újravevős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

honey91

2018. november 16.

Látványosan nőt tőle a hajam is és a körmöm is, csak ajánlani tudom, ez előtt a BIOFORM SÖRÉLESZTŐ TABLETTA B VITAMINOKKAL -t vettem meg, az is nagyon jól működött, csak készlethiány miatt váltottam erre, de ő is hozza a hozzáfűzött reményeket :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

lujzalina

2017. december 26.

Alapvetően az erős hajhullásom miatt vettem meg. Egyelőre abban még nem látok javulást, de igaz, hogy még csak 3 hete szedem. Ezzel szemben a babahajak már megjelentek, szóval lehet, hogy a későbbiekben segít a hajhullásomon. A körmömön nem érzékélek változást, de a bőrömön sajnos megjelent néhány pattanás. Mindezek ellenére még kivárok, hátha. Aztán majd update.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 26.

mar

2017. december 23.

Hajhullás miatt kezdtem szedni 2-3 évvel ezelőtt. Már pár hét után is látványos hatása volt nálam, szépen elkezdett felére, harmadára csökkenni a fésülködés után hajkefében maradt vagy hajmosás közben kihullott hajcsomó mennyisége. Azóta folyamatosan szedem (néhányszor voltak pár hetes megszakítások, amikor nem tudtam időben újravenni), valamennyi hajat most is elhullajtok, de csak a normális mértékben. Napi 3x3 tabletta helyett napi 1x5 db-ot szoktam bevenni.
Azt nem tudom, hogy volt-e hatása a körmeim, bőröm állapotára. Akkor is és most is voltak/vannak ezzel problémáim, úgyhogy nem hiszem, hogy javított volna rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

bartokmonika197

2017. december 6.

Kb 3 hete vettem meg gyógyszertárban. A hajam kevésbé hullik, a körmeim nagyon szépek, gyorsabban nőnek - bár eddig sem panaszkodhattam.
Pedikűrösnél voltam 2 héttel a szedésének kezdése után és a pedikűrösöm megdicsért, hogy mennyi babahajam van, de magamnak nem vettem észre a hajnövekedésben különösebb változást.

Nekem nagyon tetszik az íze, mindig egy picit ízlelgetem is lenyelés előtt. 3x3 tablettát veszek be.

5 csillagot adok, mert az íze finom, nagyon olcsó, a körmeim gyorsabban nőnek tőle és a hajam is kevésbé hullik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Litta

2017. december 2.

Update: Lassan a végére érek a 2. doboznak, de az alább leírtakon kívül semmi változást nem tapasztaltam. Szóval ártani nem ártott ugyan, de nem is igazán használt. Nem tudok jobb értékelést adni rá.

Úgy gondoltam, teszek egy próbát ezzel a tablettával, miután a DM-es hajvitaminnal, és a Biovanne-al csúnyán befürödtem (véleményeket írtam róla oda). Fő cél a hajam állapotának javítása. Kb 3-4 hete szedem, napi 3 szemet (a 9-et már sokallom). Annyi már most látszik, hogy a körmeim gyorsabban nőnek, és sajnos a karomon és a lábamon a szőr is. Úgyhogy egyelőre bizakodó vagyok, tudom, hogy az ilyen termékek nem azonnal hatnak. Talán pár héten/hónapon belül már a hajamon is látszani fog a változás, akkor jövök vissza Update-elni. Addig is megelőlegezem neki a 3 csillagot, hiszen valamit csinál, és türelmesen szedem tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Vivenna

2017. június 14.

Nem tudom mit vártam tőle, de megvettem, mert annyi jót írtak róla. :D
Mondhatom, körömnövesztőnek kitűnő! Amíg nem használtam alig nőtt a körmöm, ami nőtt az meg hamar le is tört. Próbáltam kifejezettem ilyen célra kifejlesztett termékeket, de semmi nem használt.
Mióta ezt szedem hetente kell reszelnem a körmöm, amit egyáltalán nem bánok. És nem is törik, nem gyenge. Szóval számomra ilyen téren egy csodaszer, megérdemli az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Nem tudom mit vártam tőle, de megvettem, mert annyi jót írtak róla. :D

kdorci

2017. április 29.

Ez konkrétan semmire se volt jó nekem. Nem is tudok ennél többet írni...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Ez konkrétan semmire se volt jó nekem. Nem is tudok ennél többet írni...:(

Nokedlee

2017. március 7.

Nekem hosszú, festett fekete vékonyszálú göndör hajam van, aminek iszonyatosan könnyen törik a vége. Pont ezért kezdtem szedni, hátha sikerül valamit növeszteni rajta. Használok rá pakolást és olajat is,és mellette szedem ezt a tabit,de cak napi 2*2 szemet. Sokkal szebb és egészségesebb a hajam, és látványosan elkezdett nőni, a szempilláimmal együtt. A körmeimet is nagyon helyrevágta, szerintem a bőröm is sokkal szebb lett. Annyi hátránya van talán, hogy tele lettem bébi hajjal.:D Eleinte mintha éhesebb lettem volna tőle, de ez már elmúlt. Engem hál istennek nem puffaszt. Szerintem az ára is korrekt, úgyhogy nálam mindenképpen újravevős történet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.