invisibobble

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2019. november 29.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Nano méret, kis mennyiségű hajhoz vagy copfokhoz.

• Nem hagy csíkot a hajon
  • Nem okoz fejfájást
  • Minden hajtípuson használható
  • Remekül tisztítható, így higiénikus

TheGirl

2021. április 17.

Nekem ez a nano jobban bejött, mint a normál méretű társa. Ha befonom a hajam, akkor ezt szoktam a hajamba tenni, pont szuper, mert nem túl nagy, így nem kell ezerszer körbetekerni a hajam végén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

slytherclaw

2020. március 23.

Barnában van meg, szépen passzol a hajam színéhez. Én is vagy ilyen half up-half down frizurákhoz használom, vagy a hajfonataim végére, és remekül megtartja a hajamat. Az eredetihez képest picike és egyáltalán nem feltűnő a hajban. Nekem nagyjából másfél éve van meg, majdnem minden nap használom, úgyhogy már nem a régi. Mindenképpen fogok rendelni belőle még, nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

Lina14

2019. október 4.

Nekem pirosban van meg, és akkkor szoktam használni amikor a hajam felső felét elfogom és a többit pedig leengedve hagyom. Szépen megfogja ezt a kevés hajamat is és nem mozdul nap közben. Én vissza szoktam rakni a dobozba amiben kapni lehet, ugyanis nagyon könnyű elveszteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Mancsoska

2018. szeptember 19.

Ezek a kedvenc hajgumijaim, ha befonom a hajamat napközben vagy akár alváshoz. Tudom, hogy nem fogja töredezni a hajvégeimet, jól tart (1x tekerem meg) és nem nyúlik ki. 3 hónapja használok egyet minden este és még mindig ugyanolyan jó, mint amikor megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Makk Zsuzsó

2018. március 10.

Jó kis hajgumi lenne, de nekem nem az igazi. Bár ez az én hajam "hibája", mert elég vékony szálú. Azt képzeltem, elég lesz ez a kis átmérőjű gumi, de nem lett jó, mert bő, nem tart elég szorosan és nehézkes feltenni. Duplán meg már nem lehet feltekerni. Szóval ez inkább a vastagszálú, vagy dús hajúaknak lehet jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.