invisibobble

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2019. november 29.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Extra erős tartást adó hajgumi, nagyon dús és nehezen kezelhető hajhoz.

• Nem hagy csíkot a hajon
  • Nem okoz fejfájást
  • Minden hajtípuson használható
  • Remekül tisztítható, így higiénikus
  • Karkötőként is használható

Judy1

2020. június 17.

Imádom az ilyen típusú hajgumikat, volt több olcsó típus is, mielőtt beruháztam egy invisibobble készletre. Mindig az volt a bajom, hogy kinyúltak, nem tartottak egy idő után, és pont azért vettem meg ezt, mert elvileg ez meleg vízbe kerülve visszanyeri az eredeti formáját. Hát nem tesz így, ugyanakkora marad. Nagy csalódás. Amúgy jól tart, kényelmes, de így ugyanannyit tud mint egy olcsóbb társa.

Update: forró, de tényleg forró, majdnem forrásban lévő vízbe tettem, és visszanyerte a formáját! :) Utána nagyon hamar kinyúlt újra, de mostmár tudom, hogyan tudom újra elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

szilva82

2020. május 9.

Maradjunk annyiban, hogy karkötőnek biztos jobban funkcionál.
Semmit sem tart, mindig olyan a fejem, mintha most evickéltem volna ki a dunyhából, vagy párnacsatáztam volna... :D
Tesómnak is ugyanez a tapasztalata....
Annyi, hogy nem hullik ki annyi hajam tőle, meg állítólag trendi.
De nagyon nem ajánlom vastag, dús hajba...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 9.

Maradjunk annyiban, hogy karkötőnek biztos jobban funkcionál.
Tesómnak is ugyanez a tapasztalata....
Annyi, hogy nem hullik ki annyi hajam tőle, meg állítólag trendi.
De nagyon nem ajánlom vastag, dús hajba...

Sunshinegirl

Korcsoport: < 18
2020. január 13.

Az originalt használom, és imádom is, ezért vettem ezt meg. Gondoltam, hogy hasonlóan jó lesz-tényleg az-csak sajnos eléggé megfájdul tőle a fejem, emiatt kicsit csalódás. De kap 3 pontot, mert tényleg nem töri a hajat,ha a fejtetőre fogom fel szoros copfba is nagyon tartós, nem hagy nyomot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. január 13.

Mancsoska

2018. szeptember 19.

Vékonyszálú,közepesen sok, de nagyon hosszú és nagyon egyenes hajam van, amiből egyszerűen kicsúsznak más hajgumik, ha szorosabbra fogom, akkor meg elviselhetetlen fejfájást kell kibírnom. Az invisibobble power verziója lett a megmentőm, ami jól tartja a hajamat, de nem húzza és valahogyan meg is tartja a súlyát, mert a fejem sem fáj,amikor használom. Eleinte háromszor, többszöri használat után már 4x tekerem át a hajamon, végül a kontyaimat fogom vele össze, miután kidobnám. Egy 3as doboz nekem fél évre elég, de úgy érzem abszolút megéri, mert ennek köszönhetően nem kínszenvedés összefogni a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.