Egyéb

Ár:   900 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MissM, Módosítva: 2016. január 7.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb

Gumi alapú ragasztó műszempillához.

Összetevők: latex, acrylpolymer, illatanyag

Niki0215

2020. január 28.

Nagyon jó termék, a soros pillát csakis ezzel teszem fel. Abszolút a helyén marad...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 28.

dorien1993

2017. december 18.

A fekete szinezettet hadznalom kb 8 eve. Eloszor tincses pillakat tettem fel vele, az elmult 2 evben pedig attertem a sorosra. Mindket esetben tokeletes valasztas. A soros pillat ugy szoktam feltenni ezzel a ragasztoval, hogy a szempillat meretre vagom, elegendo ragasztot teszek ra kicsit hajlitgatom, hogy megfelelo legyen az ive is a szememhez es felreteszem. Kozben az alapsminkem felteszem: alapozo, szemhejtus, szemoldok, es kispiralozom a szempillaimat, hogy a tartasa is jo legyen es ne alljon el a pilla a szempillaimtol. Mire ezekkel vegzek, addig pont jo a szilardsaga a ragasztonak a pillan es ket mp mulva mar dent is vannak. Tobb napig is fenn maradna, de en minden nap leszedem a pillat, lehuzom a ragasztot a pillarol, igy eleg sokaig ujrahasznositom is. A feher ( ami elvileg szintelenne valtozik, de nekem ugyanugy feher maradt) valtozatat is kiprobaltam mar, ket alkalommal sem valt be, ugyanugy ott all a furdoszobaban, nagyon vesz esetere hagytam meg, de szerintem borzaszto. Ardelles ragasztot is vettem mar, tobbszor ennyibe kerult es szornyu az allaga, hasznalhatatlan. A fekete viszont tokeletes, ujravevos, mint mindig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Kremcica

2017. november 7.

Egy időben ezt a ragasztót használtam a soros szempilláimhoz amit a fellépéseknél raktam fel. Sok másik ragasztóm volt már, de ez a legjobb. Akár a nap végéig is kibírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

zsolyomi.dora

2017. november 6.

1000 ft volt és ennyit meg is ér, egész nap a helyén marad, a soros pillák kis végei mindig feljonnek (1-2mm), de nem áll el a szemem vonalától vagy ilyesmi, szóval ebben az árkategóriában azt hiszem ez abszolút elfogadható, hiszen nem látszik, max érzem. Első műpillás próbálkozásaimkor nehezteltem rá a hígság miatt, de pár használat alatt belejöttem, jó 30mp-t várok mielőtt felrakom, így nem maszatol. Nagyon gyors vele a pillák felhelyezése. Tincseset 2-3 alkalommal viseltem eddig vele, hát nekem marad a soros, ha ezt a ragit használom, mert a tincsessel borzasztóan sok felesleges ragit vittem fel, nem győztem huzigálni a tusvonalat, hogy elfedjem (fekete ragasztót kaptam a fodrászkellékesben, őszintén nem értem, ez miért jó, hogy színezett, de a sorosnál ez nem szokott problémát jelenteni). Valaki írta itt, hogy napokig fennmaradt egy ilyen ragasztóval a tincses pillája, fogalmam sincs hogy tisztálkodott így, nekem azonnal lejön, ha fürdök/arcot mosok. Egyébként is mindenképpen leszedem őket este, mert zavarnak, de addig teljesen stabilan fennmaradnak.
🌟🌟🌟🌟🌟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

🌟🌟🌟🌟🌟

scene14

2017. augusztus 12.

Én kaptam,de imádom,egész nap helyén marad!! 5*! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Én kaptam,de imádom,egész nap helyén marad!! 5*! :)

szandra0125

2017. január 28.

Nagyon szeretem! Könnyű a textúrája, így nem nehezíti el a pilláimat, mégis rendkívül tartós! Gumis állagának köszönhetően egyetlen mozdulattal le lehet húzni anélkül, hogy kihulljon a saját pillánk. Én Sárkány Centerben, Ázsia Centerben szoktam látni, ugyan már nem ezt használom,mert találtam egy olcsóbbat, de bátran tudom ajánlani mindenkinek! Egyértelműen jár az 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

nagyerika28

2016. július 3.

Nekem fekete van és 1 hétig fennmaradnak a tincses pillák.Könnyű leszedni is,nem irritálja a szemem!Teljesen jó cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

gramonaeszter

2016. június 28.

Az első szempillám óta csak ezt használom, nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Az első szempillám óta csak ezt használom, nagyon bevált.

bogc

2016. május 18.

Legjobb ragasztó, 4napig is fent maradt a pillám, szerintem több időt is kibír ,csak már meg akartam mosni a szemem tehát bevizeztem a pillákat és már le is jöttek szépen, majd fürdés után újraraktam az egészet újra 4napig fent hagytam, de egyik ismerősömnek 3hétig fent maradnak vele a tincses pillái. Nem csíp és nem irritál, nekem az átlátszó van meg, tuti újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Dzsenni

2015. december 8.

A mai napon sikerült beszereznem ezt a terméket és nagyon-nagyon megvagyok vele elégedve már most. Előtte eylure ragasztóm volt, de azt nem tudtam használni, mert csípte a szemem - allergiás vagyok az egyik összetevőjére, mint kiderült. Na ezzel a termékkel ilyen gondom nincs, élvezet használni, de tényleg - érzékeny, vagy allergiás lányoknak is ajánlani tudom csak :)) Nem csíp, nem mar és a helyén marad. Nálam ez egy 5*, árban is tökéletes, én fodrász kellékesben 700Ftért vettem.

/A tubus végén a gyártási dátum van, és a termék 6hónapig felhasználható - rá van a zacsijára írva - , szóval akik ezért adtak rossz pontot, azoknak először elkéne olvasni a leírást - a tejet se iszod meg, ha fél éve lejárt...) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 8.