Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. június 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientális-vanília illat högyeknek. Megjelenés éve: 2002.

Fejjegy: Mandarin, Narancs, Citrus

Szívjegy: Tonkabab, Fehér magnólia, Heliotrop, Dohány

Alapjegy: Írisz, Tölgymoha, Pézsma, Vetiver

NikolettaFarkas

2020. június 29.

Imadtam, ha jol emlekszem 3-4 uveggel is elhasznaltam anno! Sajnos az uveget kidobtam egy ido utan ,mar banom.Annyira jo illata volt.Nagyon sok jo emlek jut eszembe rola.Kar hogy mar nem gyartjak 😢

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

erika81

2018. augusztus 2.

Kb. 15 éve vettem. Nagyon szerettem. Valóban mélyebb, tartós, téli illat volt.
Ilyenkor mindig rájövök, hogy nagyon sok illatot szeretnék viszontlátni az üzletek polcain. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Kb. 15 éve vettem. Nagyon szerettem. Valóban mélyebb, tartós, téli illat volt.

Enca

2013. december 21.

Nagyon kedves illat, inkább télen használom. Elég jól tartja magát, sokáig őrzi a bőröm az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 21.

nimatika

2012. július 9.

Több évvel ezelőtt egyszer karácsonyra kaptam egy üveggel belőle,amit el is használtam még azon a télen.Nagyon tetszett,kellemesen édes,tartós finom illat,mindenki kérdezgette mi ez rajtam.Ha azóta megérzem valahol,mindig meghitt téli estékre emlékeztet,ahogy kinnt esik a hó,bennt pedig ropog a tűz a kandallóba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 9.

bandita

2012. június 15.

Pici mintát őrizgetek ebből a parfümből már hosszú évek óta. Ebben rejlik számomra a különlegessége. Egy-egy cseppjét használtam csak és csupán magamban ismerkedtem az idegen, elegáns, szuggesztív nővel, akit a tükrében megpillantottam.

Valószínűleg nem fog soha előttem belépni a nyitott ajtón, és utánam távozni sem, de biztos vagyok abban, hogy lesz az életemnek egy olyan megismételhetetlenül egyetlen pillanata, amiért érdemes volt véletlenül megtalálnia engem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 15.