Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: klau810614, Módosítva: 2016. december 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatösszetevők: bazsalikom, mandarin, narancs, fehér pézsma, szantálfa, bazsarózsa,  jázmin, narancsvirág, bors, bergamott

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

NikolettaFarkas

2020. június 29.

Ez a kiadas is megvolt nekem , a piros uveges valtozat teljesen mas ez egy sokkal frissebb illat volt.Nagyon szerettem ezt is ,kulonleges illata volt es az uvege is csodalatosan egyszeru designt kepviselt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

ALettah

2018. június 3.

Egyik első parfümöm volt, ajándékba kaptam még kamaszkoromban. Nagyon szerettem volna szeretni, de nem sikerült, akkor egyáltalán nem talált hozzám. Bazsalikomos, kissé szikár és nyers illatra emlékszem belőle. Tartós volt.
Végül elajándékoztam.
Szívesen megszagolnám újra, vajon most, 15 év múlva milyen érzéseket váltana ki belőlem?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 3.

Végül elajándékoztam.

Bundesfrau

2016. november 20.

Az első parfüm, amit valaha megvettem magamnak. Nem volt egy átlagos illatkombináció, így jár neki az 5 csillag és ahogy emlékszem, tartós is volt. Viszont később rátaláltam az illat-stílusomra és az némiképp eltér attól, amit a My Manifesto képvisel, ezért nem vettem újra, de a pozitív emlékek, amik hozzá fűznek, megmaradtak. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

klau810614

2014. szeptember 1.

Nagyon finom friss pézsmás illat,de én az édes illatokat kedvelem így csak 4-es

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

Nagyon finom friss pézsmás illat,de én az édes illatokat kedvelem így csak 4-es