Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: winniethepooh, Módosítva: 2013. június 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

13 darabos ecsetkészlet

agica0723

2014. május 29.

Én közvetlenül eBay-ről rendeltem meg, így árban jobb vétel volt :) 12,5$-t fizettem érte. Én licitáltam rá, szállítással együtt volt ennyi, de láttam, hogy volt akinek olcsóbban sikerült megcsípnie. Licit nélkül 16$-tól láttam(free shippin-el).
Na de a lényeg :) Csodálatosak az ecsetek! Nagyon minőségi, puha, nem hull a szőre. Jól el lehet velük dolgozni a termékeket, csíkok,maszkhatás nélkül! :) Minden darab meg van benne, ami egy kezdő(de akár haladó) készletbe kell! A tok ami jár hozzá nagyon szép darab, nagyon praktikus, szállításhoz tökéletes, biztonságban van minden egyes darab. Én beraktam melléjük az eddigi ecseteimet is.

Egyetlen hátrányt tudok említeni, hogy mikor megérkezik, elég büdösek szegénykék :D Szerintem festék szaga van :D De ez az első mosás után eltűnik.

Én féltem rendelés előtt, hogy nem lesz jó, és akkor kidobott pénz, de felesleges volt. Nagyon elégedett vagyok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 29.

winniethepooh

2013. június 28.

VÉGRE!!! Megérkezett és nem is kellett sokat várnom, pedig figyelmeztettek, hogy hosszú szállítási idővel kell számolnom.

Június 6-án utaltam át a vételárat és ma június 28-án meg is érkezett ajánlott küldeményként Kínából. 22 nap szerintem nem is rossz futamidő 
Nagyon alaposan be volt csomagolva 4 réteg bubis fóliába, amit egy szinte elszakíthatatlan szürke zacsiba tettek. A tok nagyon szép, semmi szépséghibát nem véltem felfedezni, a patent is jól záródik. Az ecsetek egyesével voltak becsomagolva, az összes ecset pedig egy celofánszerű kis zacsiba volt még plusz becsomagolva. Kicsit gyári szaguk van, de nem vészes, az első „fürdés” után biztos elillan. Jaj álom puhák ezek az ecsetek. Még nem volt szerencsém az eredeti Sigma ecseteket kipróbálni, így nincs összehasonlítási alapom, de így látatlanban is azt mondom, hogy nem éri meg a 12 db-os Sigma-Make me classy-ért kiadni közel 30.000 ft-ot. Nekem, mint amatőr „sminkesnek” tökéletesen megfelel, lehet egy sminkguruknak gagyi ez a szett, de szerintem, akinek hozzám hasonlóan szűkösek az anyagi forrásai, annak megéri. (Azért zárójelben megjegyzem, hogy el tudom képzelni, hogy a Sigma és ezek az ecsetek egy helyen/gyárban készülnek, és a Sigma-nal túlárazzák a márkanév miatt.)

Az eladó is profi, folyamatosan kaptam e-mailben értesítést, hogy hol tart a szállítás, elküldte kérés nélkül a csomag azonosítót, így a posta nyomkövetési oldalán tudtam követni, hogy mikor adták fel Kínában, mikor érkezett meg Magyarországra, … stb.

Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 28.

Mindenkinek csak ajánlani tudom.