J. Fenzi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nixyke91, Módosítva: 2014. október 31.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

Chloé L'eau de Chloé jellegű illat

Megjelenés éve: 2012

Illatkategória: citrus-virágos

Összetevők: rózsa, pacsuli, citrusfélék

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

sugarcane

2014. augusztus 27.

Nem rossz, bár az eredetit nem ismerem. Olyan szaladgálós illatnak elmegy. Nincs az a tipikus utánzat mellékillata, és alkoholosnak sem mondhatnám.
Én semmi pacsulit, vagy rózsát nem érzek ki belőle, tavaszra, nyárra ideális, friss és könnyű, fű és virágok keveréke.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 27.