Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: varga.stella, Módosítva: 2014. december 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2012

Illatösszetevők: narancs, bergamot, koriander; jázmin, rózsa, gyöngyvirág, vanília, pacsuli és pézsma

3tara2

Korcsoport: >54
2015. december 20.

Finom,üde,friss és virágos illat egyszerre! Nálunk nem kapható - fogalmam sincs,hogy miért...
Bergamott és gyöngyvirág kevés pacsulival.
A parfüm mosolyt csal az arcokra én szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. december 20.

Bergamott és gyöngyvirág kevés pacsulival.
A parfüm mosolyt csal az arcokra én szeretem!

Lory

2015. január 2.

Friss virágos,enyhén citrusos illat,nem éppen az én világom de nyárra megvettem volna,ha a Dm-ben nem csak a teszter lett volna.Amúgy nem értem miért csak pár hétig volt kapható(az eladónő mondta)meg azt sem,hogy miért csak ez meg a Magic.Vagy 20 féle Jacques Battini illat van,nekem abból 5 megvan Ausztriából,és ha itt is forgalmazzák végre akkor miért csak 2 félét?Amúgy szeretem a márkát,vannak tök jó illatai,mind tartós és csak közép árfekvésűek,15-20 euro közötti áron mozognak az 50ml-s kiszerelések.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 2.

varga.stella

2014. december 8.

Kellemes, tiszta, elegáns, de mégis számomra fiatalos illat. Alkalmi illatként használom. A nap végén is érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 8.