Jacques Zolty

Ár:   35 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Currypie, Módosítva: 2020. október 30.

Ár:   35 700 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Fejjegyek: feketeribizli-levél, rózsaszín bors

Szívjegyek: rózsa, pezsgő akkord

Alapjegyek: fehér pézsma, ámbra

Ár: 1800 , Eladó: rupililla
Állapot: Kb 4 ml, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: Előreutalással, postánmaradóra tudom küldeni
Ár: 3900 Ft/10 ml , Eladó: Myrtle
Állapot: 10 ml üveg parfümszóróban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,posta,foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Alsace

2021. május 28.

Imádnivaló Kir Royallal indít, utána elkezd hasonlítani a Diptique L'ombre Dans L'eau-ra, csak lényegesen kellemesebb kiadásban. Sajnos a Diptique nagyon nem az én világom. A bolgár rózsa szépen szublimálódik, átadja a helyét valami kellemesen édeskésnek és kimondottan szerethetőnek.
Tényleg van benne egyfajta játékos távolságtartás, olyasféle, ahogyan vágyakozva szemlélődünk a pezsgőt kortyolgató felső tízezerhez.
Négy csillag, mert nem szerelem, és zavaró számomra a Diptique jelleg, de azt hiszem szívesen elkortyolgatom a kis fújósom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

Myrtle

2021. január 9.

Azoknak ajánlom, akik szeretik a rózsaillatot, de ódzkodnak a klasszikus bolgár rózsás daraboktól.
Citrusosan, frissen indít, a feketeribizlitől kissé pikánsan pattanó pezsgőbuborékokkal, majd szépen, fokozatosan, üdén jelenik meg a rózsa, mint később dominánssá váló jegy.
Könnyed, vidám kis illat, és valóban van benne egy csipetnyi távolságtartás, előkelőség.
Néhány óra múltál egészen bőrközelivé válik, abszolút iroda- és társaságbarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

Néhány óra múltál egészen bőrközelivé válik, abszolút iroda- és társaságbarát.