Egyéb

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. november 27.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A jáde kő használata évezredekre nyúlik vissza, amikor ősi dinasztiák legelőkelőbb és leggazdagabb asszonyainak volt az első számú szépségápolási eszközük. Megszámlálhatatlan pozitív energiája a bőrre is kisugárzik.

Mindennapos használat során a bőr feszesebbé, fiatalabbá válik, emellett visszanyeri természetes ragyogását. Arckrémmel együtt használva mélyebbre juttatja a hatóanyagokat, ezáltal felerősítve annak pozitív hatásait. A szem környékén serkenti a vérkeringést, ezzel halványítja a sötét karikákat és csökkenti a puffadást. A test többi részét masszírozva lazítja és nyugtatja az izmokat.

Dudoka77

2019. december 3.

Elalvás előtt az ágyban masszírozom körbe vele a megápolt arcomat. Van egy obszidiános párja is, ezeket felváltva használom, hol ezt, hol azt. Akár hozzátesz valamit a bőröm egészségéhez, akár nem, önmagában az élményért is megérte beszerezni. Nagyon kellemesen ellazítja az arcizmokat, a kellemesen hűvös, csiszolt ásvány érzése, amint gurul, siklik a bőrön, igazán pazar érzés; szinte hiányérzetem van, amikor kihagyom elalvás előtt. A nagyjából 10 perces rituálé megfelelő előkészítése a nyugodt, pihentető alvásnak. Engem nyugtat, kiegyensúlyoz, ellazít. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Lina14

2019. szeptember 11.

A sheet maszkokat és szérumokat szokat vele bemasszírozni hetente egyszer-kétszer, isteni puha, márványos bőrt hagy maga után. Én az asztalomon tartom, mivel ott is szoktam maszkolni és így is elég hideg. Valószínűleg hűtőben még jobban érezhető a hatása, de még nem éreztem szükségét berakni egy két órára. Nekem a szem vésze, mégha kissebb is, mint a másik, elég nagy a szemem alá, így azt annyira nem használom. De nagyon kellemes és elég luxus érzete van, mégha az ember 3000 forintért vette az ember lánya.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

tara95

2019. május 19.

Naaagyon kis király haszontalanság :D viccet félretéve, nem az. Nekem ebayes van, de jéghideg, nehéz köves, valami isssteni ezzel masszírozni az arcot, instant frissít, hűt, akinek gyulladásban van az arca, nagyon fogja szeretni. A szem alatti rész is hálás érte, egy próbát tényleg megér.

Egyébként nagyon megszerettem, mert reggel leviszi a puffadtságot, este pedig a rutin végén használom. Jól bedolgozza a maradék krémet és lehűt teljesen. Simán hideg vízben szoktam átmosni, hiszen mindig tiszta arcra viszem fel. Ami nagyon fontos hogy mindig az arc közepétől kifele használjuk a nyirokcsomók miatt és soha nem oda-vissza rángatva hanem egy irányban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. november 29.

Szeretem ezeket a kis kütyüket magam körül tudni... mert egy kis kényeztetés mindenkinek jár, és ez az eszköz pontosan ezt nyújtja.
A kövek erejét már régóta ismerjük, így a jade-ból készült kis eszköz is biztosan jó lehet, ezt gondolom, sőt el is hiszem.
A rózsakvarcból készült változattal felváltva használom, este, már ágyban fekve. Nekem ennyi pont elegendő a nap lezárásához.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 29.