Egyéb

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. november 27.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A jáde kő használata évezredekre nyúlik vissza, amikor ősi dinasztiák legelőkelőbb és leggazdagabb asszonyainak volt az első számú szépségápolási eszközük. Megszámlálhatatlan pozitív energiája a bőrre is kisugárzik.

Mindennapos használat során a bőr feszesebbé, fiatalabbá válik, emellett visszanyeri természetes ragyogását. Arckrémmel együtt használva mélyebbre juttatja a hatóanyagokat, ezáltal felerősítve annak pozitív hatásait. A szem környékén serkenti a vérkeringést, ezzel halványítja a sötét karikákat és csökkenti a puffadást. A test többi részét masszírozva lazítja és nyugtatja az izmokat.

2790 Ft - Brushworks HD Jáde Roller
Ár: 2790 Ft , Eladó: Timarf
Állapot: Új, Bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Vevő költségére foxpost vagy postán maradó levélként

pont

2020. szeptember 22.

szerintem ez olyan dolog, hogy abszolút nem szükséges eleme egy jó rutinnak, de aki szeret az arcával pepecselni meg mindenféle krémekkel, szérumokkal szórakozgatni, az értékelni fogja. én a 'kontúrozó' és bőrfiatalító hatásában nem hiszek, viszont lehűtve kellemes érzés az arcnak, kb mint egy relaxáló masszázs - youtubeon vannak tök jó videók, hogy hogyan kell helyesen használni, nem érdemes csak úgy 'jóezígy' nekiesni vele a fejednek. tehát amúgy egy jó kis extra tud lenni, inkább érzetre ad pluszt, mintsem konkrét hatásra, tehát csodát senki ne várjon tőle.
sajna mostanában ritkán nyúlok érte, hajlamos vagyok megfekedkezni róla, hogy egyáltalán létezik, tehát tényleg nem egy musthave, de próbáltam egy jobb minőségűt beszerezni és bízom benne, hogy még évekig jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

zonga

2020. július 12.

Régóta vágytam rá, végre beruháztam egybe, és nem bántam meg. Általában beteszem a hűtőbe használat előtt (de nem mindig.) Jól hűsít. Nem püffedt az arcom, így nem tudom, azzal mit kezdene, de kellemes érzés használni. A masszírozó hatása és a hűsítés miatt is jó érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 12.

Krisztaaaa231

2020. június 20.

Nagyon régen szerettem volna egy ilyet és mióta megvettem azóta állandóan használom. Tényleg ellazítja az arcot, én szeretem használat előtti este betenni a hűtóbe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

Pikk

2020. május 31.

Régóta vágytam egy ilyenre, végül egy akciónál lecsaptam rá. Az árkülönbségeket amúgy nem értem, nem tudom elképzelni, hogy mit tud az a darab, amelyik háromszor annyiba kerül. Ez is nagyon masszívnak néz ki, nehéz, simán forog, van kicsi és nagy görgő rajta. Minden este használom, időnként reggel is, krémezés után. Az állam vonalától haladok felfelé és mindig belülről kifelé. A hűtőben tartom, jól esik, hogy hideg, sajnos a művelet végére elveszti ezt a hűsítő jelleget, de a masszázst még pár percig folytatom. Én simábbnak látom a bőrömet tőle, es határozottabbnak a kontúrokat. Egy hete van meg, remélem hosszabb távon tartós eredményekről tudok majd beszámolni. Egyelőre szeretem, 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

Camillala

2020. május 25.

Reggel este használom, 10-15 percig. Szérumokat, krémeket szépen beledolgozza a bőrömbe és kellemes hűsítő masszírozó érzés. Én azt vettem észre, hogy a csúnya pattanás utáni pirosság gyorsabban gyógyul meg, már 2 nap után halvány.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

AlizPeter

2020. május 4.

Mullerbe vettem mert kicsit luxus hatást kelt arcápolás közben. A hidratálóm szoktam vele bemasszirozni, nagyon jó érzés, hűsít és szépen beszivodik vele a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

Sztellaaaaa

2020. április 20.

Mintha tényleg csökkentené a gyulladásokat az arcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Mintha tényleg csökkentené a gyulladásokat az arcomon.

balankaa01

2020. március 12.

Az enyém is csak ebayes, de csak óvatosan, nekem félbetörötten érkezett, szerencsére orvosolni lehetett a problémát egy kis (sok) pillanatragasztóval, másrészt meg nyikorog masszírozás közben, így meglehetősen nehéz relaxálni.
Azt nem állítom, hogy nem tudnék nélküle élni, de nem rossz cucc, reggelente használom a puffadtság csökkentésére, meg direkt érzem, hogy az arcom melyik részein gyülemlik fel a feszültség, ezt sima kézimasszázzsal nem tudnám így eltalálni vagy ellazítani. Lehet, hogy a krémek felszívódását is segíti, az szuper lenne, de ezt nem támasztották még alá. Nem tárolom hűtőben, így is jól esik.
Alapvetően nem tudom, hogy mennyivel tudhatnak többet a hatványozottan drágább darabok, de szerintem ilyesmire felesleges egy vagyont kiadni. Pláne, ha csak saját használatra veszi az ember lánya, 3 dollárért viszont belefér. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 12.

Leslie

2020. január 25.

Amikor megláttam a boltban, bevallom, nem tudtam, hogy mi ez. Elolvastam az itt található véleményeket és rájöttem, hogy nekem erre szükségem van. Nem is csalódtam, nagyon kellemes érzés. Remélem, ha hosszabb ideje fogom majd használni, akkor segít kivasalni a ráncaimat is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 25.

Sisso

2020. január 23.

Nagyon szeretem. 🙂A facial maskokat szoktam bemasszirozni vele illetve ha reggel kicsit fel van dagadva a szemem alatt, avval is csodat tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.