Egyéb

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2016. január 22.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hialuronsavas szérum, mely gyorsan beszívódik, zsíros érzet nélkül.

laregina

2020. május 31.

Legrosszabb termek amit valaha hasznaltam. Eloszor pattanasos lett tole az arcom ami egyebken nem jellemzo ram utana abbahagytam a hasznalatat. Kb fel evre ra elovettem ismet es ugyanaz jelentkezett par nap hasznalat utan. Egyebkent sem hinnem hogy sokat segitett a hidratalasban es igen darabokban hamlik le az arcomrol es be sem szivodik rendesen mar az elejen sem. Ha lehetne akkor minuszt adnek ennek a termeknek, kukaban landolt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

selmeczireka

2020. február 6.

Én nem tapasztaltam kukacosodást, szerintem nem rossz szérum ez. Csodát nem tudom ki és miért vár a hialuronsavtól, hiszen ez "csak" egy hidratáló összetevő. Összetevőlistája nagyon szép és mivel zselés/géles az állaga, én estére használtam, így nem számít, hogy mennyi idő alatt szívódik be, amúgy 1 csepp elég volt az egész arcomra. Jelenleg más hialuronsavas szérumot használok, de 4 csillagot adok rá, mert ár/érték arányban érdemel annyit. Fiatalabb bőrre ajánlanám, vagy érettebb bőre más szérummal rétegezve. Önmagában nekem sem volt elegendő, de hát nem is ez a szerepe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

BettyBabu

2017. június 21.

En mar a pipetas verziojat szereztem be, de sajnos csatlakozom kell az elöttem szolohoz.
Kukacosodik, valoban lemalik a börröl, nagyon nehezen szivodik be es nagyon besürüsödik. Csak este tudtam hasznalni amig hasznaltam mert erre sminkelni nem lehet. Valtozast nem hozott, esti felkenes utan meg 3 orat követöen sem volt kepes felszivodni igy a parnam szivta be a maradekot masnap reggelre sajnos nagyon kiszaritotta a böröm. Gyors bucsut vettem töle es hamar a kukaba landolt, abszolut penzkidobas. Összetevölista igen kecsegtetö es az ar is de sajnos ez a termek csak a kukankat fogja gazdagitani :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

jirka

2017. január 9.

2017.január 9.
Hosszútávon nem szívódik fel rendesen a bőrbe (rétegezve), ezért a felette lévő rétegek hidratáló, fényvédő stb. nem tud felszívódni a bőrbe! Kukacosodik és lemállik az arcbőrről. Ugyan már csak egy kicsi van benne de egyértelműen kuka. Persze kellett néhány nap (és próbálgatás) míg erre rájöttem.

2016. november 8.
Minimalista szérum, nagyon olcsón. Az összetevői tetszettek meg, több mint egy hónapja használom, nedves bőrre, lotion fölé, hidratáló alá, reggel-este. Színtelen, szagtalan, papírdoboz nélkül érkezett, de a pumpálásnál lehetett érezni, hogy még nem volt használatban. Gondot nem okozott, hamar beszívódik a bőrbe, réteget nem hagy. Az én 40 feletti bőrömmel semmit nem tett. Valószínűleg fiatalabb arcbőrön talán nagyobb hatása van. Közepes termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 9.

2017.január 9.

2016. november 8.