Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   5 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AAndi115, Módosítva: 2017. december 4.

Kiszerelés:   5 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 1997

Parfümőr: Anne Flipo

Fejjegyek: dinnye, zöld levelek, bergamott

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, jázmin, szilva

Alapjegyek: cédrus, szantálfa, írisz, pézsma

AAndi115

2017. november 16.

Nem volt felvéve, hát kénytelen voltam.

Elsőre rózsa. Sok, kellemes, a tipikus angol rózsa. Mondom én, aki nem szereti a rózsát saját bőrén. Ezt mégis. Bergamottot nyomokban, dinnyét nem érzem egyáltalán. Majd kissé gyöngyvirágos, krémes, tiszta, egy kis jázminnal. Ezután erősödik rajtam a jázmin, majdnem kellemetlen mellékillatot ad a parfümnek, aki persze szereti... hát én nem. Majd elcsendesedik. Marad a gyöngyvirág, rózsa, jázmin, de viselhetően, udvariasan, édeskésen. Krémes tisztaság, romantikus rózsa illat marad, mint amikor kibontasz a padláson egy múlt századi nemes hölgy ruháit tartalmazó dobozt.
Elegáns, nőies, kicsit poros, romantikus. Simulékony, biztonságot ad, szendén mosolyog... Igazán kis kedvesen nőies, és pont ebben rejlik a különlegessége. Nekem egy kincs, őrzöm is nagyon, bár nem én vagyok igazán. Elegáns hölgy, vagy kicsit anyuka ölelése illat.

Hatótávolsága: mondjuk úgy, közepes. Nem dönt le 10 km-es körzetben mindenkit. Csak annyira leng körbe, amennyire egy tisztességes, elegáns, erényes hölgyhöz illik.

Nekem öt csillag, bár csak nosztalgiázni fújom fel néha. Őrzöm tovább sok szeretettel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Nem volt felvéve, hát kénytelen voltam.