Egyéb

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: patrisha, Módosítva: 2017. október 13.

Kategória:   Tusfürdők

Rágógumi illatú tusfürdő

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

bubilany

2017. december 20.

Nem messze tőlünk nyílt egy nagy ázsiai bolt, ott leltem rá erre a cukorka mennyországra. Alapból magát a Jelly Belly cukorkát ismerem és nagyon szeretem is, így nagyon megörültem ennek a tusfürdőnek. Persze köze nincs az eredeti jellybelly-hez de nagyon cuki tuttifrutti rágó illata van, ami amúgy nem túl tartós.
A doboz kialakítása és formája is nagyon tetszik. Kicsi, de tömzsi, így az ember nem is gondolná, hogy ez a kis méretű tusfürdő milyen sokáig elég! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.