Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marcsus, Módosítva: 2014. július 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A napfoltok, elszíneződések, elpattant hajszálerek az orr körül, sötét karikák a szem alatt, pattanások okozta hegek, piros foltok, sápadtság ellen-mindenre megoldást kínál ez a termék, mely alapozó, concealer és korrektor is egyben.

Lolita

2014. november 4.

Ajándékba kaptam, magamtól tuti nem rendeltem volna ilyet. Hülyeségnek is tartottam, de végül rávettem magam a használatára, és rá kellett jönnöm, hogy ez a legjobb púder, amit valaha használtam. Nagyon jól fed, semmi nem tüntette még el ennyire a karikáimat, nagyon egységessé teszi a bőrt, nagyon tartós, soha semmi nem mattította le ennyire az orrom, mint ez. Ha lehetne, nem 5, hanem 50000 csillagot adnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

Marcsus

2014. július 10.

Ajándékba kaptam ezt a terméket a barátnőmtől, és bár eleinte kissé szkeptikusan tekintettem rá -a színes foltocskák miatt, meg mert nem szokásom az egész arcomat sminkelni, csak a szememet-, mostanra megbarátkoztam vele. Észrevettem, hogy a szemem alatti karikák halványabbak a használata mellett (pedig sajnos elég látványosak szoktak lenni), és még sincs rajtam egy kiló festék, amit nem tudnék elviselni. Nyilván meg tudnék lenni nélküle is, de jó szívvel használom el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.