Egyéb

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Edina1313, Módosítva: 2018. május 22.

Funkcionális BB krém - bőrápoló, fényvédő és smink egyben. Az aloe vera levélkivonat a bőrben tartja a nedvességet és táplálékot, így az egészséges és ragyogó marad.

deezsina

2020. február 3.

Jól fedi a pirosságot, beleolvad a bőrbe. Kb csak a problémás részeken használom, a nagyon világos bőrömhöz télen is passzol, de nem leszek tőle sápadt. Az első egy hét tapasztalata alapján nem okoz semmilyen kellemetlenséget. Melegben azért könnyen lehet, hogy soknak érződik.
Ráadásul én kb 5 dollárért vettem, ami elég jó ár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

Ráadásul én kb 5 dollárért vettem, ami elég jó ár.