Egyéb

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csobanka, Módosítva: 2018. április 26.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

100%-ban természetes testvaj, amely sheavajat, mandulaolajat, avokádóolajat és jojobaolajat tartalmaz. Kiválóan alkalmas normál, érzékeny, száraz, extrém száraz, irritált, kipirosodó, pikkelyesen hámló bőr, striák, terhességi csíkok ápolására. Gyermekeknek is ajánlott. Bár hozzáadott illatanyagot nem tartalmaz, de az alkotóinak finom, természetes illata érződik benne.

Illat-, tartósítószer-, színezék-, parabénmentes.

rowan

2019. április 3.

Kiváló termék, ár-érték arányban is nagyon megéri. Az extrém száraz, pikkelyes bőröm szépen helyrehozza, epilálás után megnyugtatja, és hidratálja. Remélem majd a terhességi csíkok ellen is működni fog-majd beszámolok róla. :)
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Csak ajánlani tudom!

gilda007

2018. május 28.

Nagyon szeretem, jól felszívódik, nem kell belőle sok. Rugalmas, puha lesz tőle a bőröm és szerencsére nem kell ehhez mindennap használnom, így nincs bűntudatom, hogy nem testápolózom minden nap. Télen használtam a széltől kiszáradt arcomra is és nagyon jót tett neki. Gyanta után mindig használom. És most napozás után is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

Csobanka

2018. április 26.

Good Stuff boxban volt és nem is gondoltam volna, hogy megveszem csak, amolyan impulzus választás volt ez a kence. Könnyen kenhető, epilálás után használom. Abszolút jót tesz a bőrömnek, eddig a pompom sheavaj jojobaolajjal készült termékét használtam erre a célra de ennek jobb a csomagolása. Nem tetszik, hogy a második összetevő a pálma olaj, amit nem túl környezettudatos módon termesztenek de ez a helyzet a kókuszolajjal is és az ezt tartalmazó termékeket nem fosztottam meg csillagtól, így ezt sem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil