Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pimpa, Módosítva: 2013. december 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

A Joliette argánolaj az ECOCERT által hitelesített organikus termék, laborban folyamatosan tesztelt minőséggel. Az olaj a friss magvak kivonata, extra szűz, az első hideg sajtolásból származik. Mivel finomítatlan, ezért minden hatóanyagot tartalmaz. Sötét üvegben kerül forgalomba, így az összes értékes összetevőt meg is őrzi.

A Joliette argánolaj rendkívül gazdag telítetlen Omega 9 (olajsav) és Omega 6 (linolsav) zsírsavakban. Magas E- vitamin tartalmának is köszönhetően erős antioxidáns hatású. Véd a nap és szél káros hatásai ellen, valamint rendkívül hatékony gyulladáscsökkentő.

Mundow

2017. június 5.

Hajmosás előtt használtam pakolásként. Puha és rugalmas lett tőle a hajam. Alapvetően nagyon száraz hajam van.
Van egy jellegzetes illata, de nem túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Van egy jellegzetes illata, de nem túl erős.

rose

2014. február 25.

Update: Egyhetes használat után most már jobban látom, hogy mit tud, és pozitívan csalódtam. Iszonyatosan száraz a bőröm, töményen kentem rá a shea vajat, de az sem segített, zuhanyzás után szinte hámlott a homlokom. Lekopogom, ez egész jól rendbe hozta, a hámlás eltűnt, pedig csak éjszakára használom. Nagyon kivirult az arcom, reggelre sokkal kipihentebbnek tűnök, remélem, hosszabb távon is így bejön, és nem csinál majd pattanásokat. Az illatát már megszoktam, és meg is szerettem: rájöttem, hogy emlékeztet a lekváros palacsinta illatára, ami tök jó, csak azóta minden este palacsintát ennék.. :)

Én azért vettem, hogy éjszakai krém helyett használjam, mert erre a célra a shea vaj annyira nem vált be. Nagyon érdekes, hogy a száraz bőröm szó szerint itta be az olajat, ilyennel még soha nem találkoztam. Nekem nem hozta azt az eredményt, amit vártam, megpróbálkozom még egy kicsit nagyobb mennyiséggel, aztán ha az sem válik be, akkor megy a hajvégekre. :) Az illata engem annyira nem zavar, de tény, hogy nem kellemes. A komedogén indexe elég magas, úgyhogy ettől egy kicsit félek, remélem, nem fog problémát okozni a bőrömön. Összességében 1700 forintot nagyon megért. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

pimpa

2013. december 14.

Hajra használtam, mert a világosítás után nagyon ki volt száradva, borzasztóan sprőd volt. Egyszer használtam, kb. 3 órát volt a fejemen, és hajmosás után a hajam újra puha és rugalmas. Mondjuk miután kimostam gyorsabban zsírosodott be, mint szokott. A szaga erős és nem jó (talán halszagra emlékeztet?). El tudom képzelni, hogy van akit nagyon zavar, de néhány perc után én nem éreztem, és hajmosás után már végképp nem. Szerintem kiszáradt hajra nagyon jó.
Kedvezményesen 1650 Ft-ért vettem, állítólag kedvezmény nélkül 3300 Ft. Annyit nem adtam volna érte.
Felül még egy kicsit szárazabb a hajam, mint kéne (ott jobban kicsinálta a hajradír). Oda most raktam fel még kb. egy órára.
Jó termék, az eredeti ára kicsit magas, de nekem eddig 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 14.

Jó termék, az eredeti ára kicsit magas, de nekem eddig 5 pont.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil