Egyéb

Ár:   $5.90   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   10 x 25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. november 17.

Ár:   $5.90
Kiszerelés:   10 x 25 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök

Mattító lapocska zsíros bőrre.

Ár: 350 Ft/tasak , Eladó: viragi
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp Örs vezér tere vagy IX. ker Ráday utca, vagy postázom, akkor még rájön a postaktg

Mundow

2016. december 31.

Nagyon jó, nem szakad. Egy lap elég a teljes arc áttörlésére. Főleg nyáron használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

Nittuska

2016. május 27.

Mintát kaptam belőle, nem gondoltam volna hogy ez ennyire szuper :o magamtól nem vettem volna meg, de így h ki tudtam próbálni áhhh nagyszerű találmány. Tuti betárazok belőle, úgy is itt van már a nyár..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

im

2016. május 20.

Én is jolse.com-os rendelés mellé kaptam ajándékba, Korábban nem használtam mattító lapokat, szóval nem tudom összehasonlítani mással, de nekem ez a verzió nagyon megfelel. Rengeteg olajat magába szív egy lapocska, teljesen lemattítja a kezelt területet. Nem nélkülözhetetlen, de nagyon hasznos szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

monike

2016. május 4.

Nahát! Ajándékba kaptam ( és még egy rakás mintát! Ha valaki szintén rácuppant a koreai kozmetikumokra, szívből ajánlom neki a jolse.com-ot, mert gyors, megbízható, és a vásárolt 2 termékhez rengeteg mintát + ezeket a kis lapocskákat is kaptam!) Szóval: eddig soha nem jutott eszembe ilyen lapocskákat használni, de ezek most nagyon jókor jöttek: 1 hete elkezdett fényleni a T vonalam, ami nagyon zavar, mert már egy ideje nem volt ilyen problémám...Elkezdtem púderezni, de nem volt az igazi, ezek a lapocskák viszont nagyon durvák!:-O Szuperül mattosítanak! Már úton van a Missha-ás verzió, remélem az is ilyen jó lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 4.

WorkingClassGirl

2016. április 29.

Friss: Persze aztán nagyon rákaptam. Sokkal jobban működik, mint egy zsebkendő, teljesen matt lesz a végeredmény. Gyakran használom napközben, aztán újrakenem a fényvédőmet és minden fain:) Biztosan venni fogok belőle. Egyetlen hibája, hogy nehéz csak egyet kihúzni.

Na, ezt is kipróbáltam végre. Hónapok óta van belőle itthon pár csomagocska, de eddig nem volt sok kedvem hozzá.. Első mattító lapocskáim, mert nekem annyira nem szipik, egy papírzsebkendőt már a mérete miatt is kellemesebb használni. De meglepően jól működik, sokkal erőteljesebben szívja magába a nedvességet, mint a zsepi, szinte magába cuppantja.
Nem szakadozik, úgy rémlik az ára is teljesen rendben van, aki szereti ezeket a lapocskákat és rendel jolseről, annak bátran ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

grizus

2016. április 29.

Ajándékba kaptam ilyet krémmániás vásárláshoz. Szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 29.

Ajándékba kaptam ilyet krémmániás vásárláshoz. Szerintem nagyon jó.