Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: luca, Módosítva: 2016. december 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Száraz, érzékeny, ekcémás, pikkelysömörös bőrre.

Összetevők: shea-, mangó-, kakaóvaj, bio kókuszolaj, extraszűz olivaolaj, friss mentalevél, friss citromfű, 100% tiszta citromfű és menta illóolajok.

luca

2011. június 12.

Ez egy csoda szappan. Már a 10.-et fogyasztom csak az arcomra ez tényleg nem szárit egy kicsit sem. Sok sok **********************************************************.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. június 12.