Egyéb

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mirabylia, Módosítva: 2019. július 11.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Lábgombásodás és sömör esetén higitatlanul a bőrre kenhető, ugyanigy kezelhetők a rovarcsipése. Pattanásos bőr lemosására, hüvelyöblitésre (gombás fertőzés esetén) higitva használandó,. Nehezen gyógyuló sebek kezelésére lemosás és borogatás formájában alkalmas. Fürdőolajként használják megfázás esetén.

Mirabylia

2019. július 10.

Nagyon régóta használunk a családban teafaolajat. Ezt azért vettem, mert nincs benne más összetevő. Szoktam tisztán az arcomba masszírozni vagy csak sérülésre, gyulladásra ecsetelni, de kevertem belőle többféle olajjal saját bőrápolót. Ár/érték arányban nagyon megéri, ráadásul alig fogy! Igazából nem tud megromlani, ha jól van tárolva, így gyakorlatilag az utolsó cseppig el lehet használni.
A gyulladást lehúzza, és bár leszárítja a pattanásokat, a bőrt nem szárítja és nem zsírosít. Ha az egész arcomra felkenem, azokon a részeken szívja be leghamarabb, ahol zsírosabb a bőröm a T-vonalon. A felesleget csak letörlöm egy puha papírtörlővel. A bőröm hidratált, puha és feszes tőle, de nem olajos és nem feszül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.