Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chococat, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Precíz designer gyanta, aminek az abszolút különlegessége, hogy innovatív összetevőinek köszönhetően, nem tapad a szőrszálakhoz (természetesen a bőrhöz sem), hanem ezeket körülöleli. Ezáltal, ez egy többirányúnak hívott gyanta, amihez egy speciális technika is társul.

A gyantázni kívánt felületen használjunk egy megfelelő előkezelőt, majd oda-vissza / körözös mozdulatokkal vigyük fel a gyantát egy spatula segítségével.  Miután ez megszilárdult és már nem tapad, egy határozott mozdulattal a gyantázott felülettel párhuzamosan, tépjük le a gyantát. Ez történhet majdnem bármilyen irányban - a cél az hogy minél kíméletesebbek és hatékonyabbak legyünk. Letépő csík nélkül használandó!

Nem tartalmaz sem fenyőgyantát (colophoniumot), sem méhviaszt.

niniprincess

2015. május 27.

Engem mindig ilyennel gyantának a szalonban:) Furcsa kis gyanta , de tényleg kevésbé fáj :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.