JutaVit

Ár:   1680 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Wr., Módosítva: 2013. október 31.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Haj, bőr és köröm kapszula, mely tartalmaz ligetszépe olajat, szőlőmag olajat, vitaminokat és cinket. Természetes szőlőmag és ligetszépe olajjal dúsított vitamin- és ásványi anyag kombinációja intenzíven táplálja, és sejtről sejtre energizálja a haj, a bőr és a köröm szöveteit. A B-vitamin hozzájárulnak a haj, bőr, köröm egészségének megőrzéséhez. A cink segít az egészséges bőrszerkezetének fenntartását.

Összetevők: Szójaolaj,  Ligetszépe Olaj,  Zselatin,  Nedvesítőszer (Glicerin,  Szőlőmag Olaj,  Aszkorbinsav,  Tisztított Víz,  Niacin (B3),  Dl-Alfa-Tokoferol (E),  Retinol-Acetát,  Zinc Oxide,  Pantoténsav (B5),  Színezék (Vörös Vas Oxid, Titán-Dioxid),  Ribolflavin (B2),  Tiamin Monohidrát (B1),  Pirodixin Hidroklorid (B6),  Biotin,  Kolekalciferol,  Cianokobalamin

Kriszta180222

2020. február 24.

Megadom neki az 5 csillagot, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy eléggé komplex most a "szépségtuning" rutinom. Kiegészítem ezt a vitamint egy kis sörélesztővel, + minden 2. hajmosásnál ricinusolajos pakolás kerül a hajamra, és így együttes erővel szuper eredményeket értem el. 1 hónap alatti részeredmény: alapból is nagyon hosszú hajam van így ott nem látványos, viszont a babahajak mennyisége látványosan megugrott, és a "mikiegér foltoknál " ( a halánték fölötti rész, ami hátrafele nyúlik, és ritkább a haj :D ) szoptatás alatt megritkult hajam is egyre sűrűbb. A körmöm is mintha erősebb lenne, már nem szakad be egy erősebb simogatástól, mint eddig. Természetes dolgoktól rövid távon nem hiszem, hogy nagy csodák fognak történni, de elégedett vagyok az eredménnyel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Amulette

2018. augusztus 13.

Őszintén szólva nem sok eredményét láttam, de nekem alapból erős a hajam is és a körmöm is, inkább az utóbbin lévő fehér foltok eltűnésében reménykedtem, azzal hellyel-közzel elbánt, de valószínűleg sosem lesz az igazi a dolog. Ami viszont nagyon pozitív, hogy a ligetszépe olajnak köszönhetően pár hónap után jóval kevésbé görcsöl már a hasam a nehéz napokon, így nem hagyok fel vele. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

julia1122

2016. november 9.

a hajam erősebb, dúsabb a körmöm egészséges, nem okoz pattanásokat (ami a revaliddal néha megesik). Nem kell csodákat várni tőle, de egy nagyon korrekt kis vitamin, főleg ha az árát is megnézzük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Ercibaba89

2016. október 26.

Nagyon elégedett vagyok vele, a körmöm újra erős, kemény, hosszú, nem töredezik. A hajam dúsabb, nagyon sok babahajam nőtt. Ennél többet nem is kívántam ettől a terméktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

plinka

2015. november 10.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Minimum három hónap minden kezelés. Szóval, 2-3 hét után nem érdemes mélyreható következtetéseket levonni. Én egy hónapja szedem és megállította a hajhullásomat. A körömágyam környékén szakadozott volt a bőröm, az is megszűnt. Ha valakinek pl. komoly hormonális problémája van és azért hullik a haja, azt nem fogja megszüntetni a vitamin. A vény nélkül kapható készítmények hétköznapi problémákat orvosolnak, nem csodaszerek. Súlyosabb esetben orvoshoz kell menni és nem az étrendkiegészítőt hibáztatni. Jó az ár-érték aránya, ettől függetlenül váltok a multivitaminra, mert kb. ugyanazt tudja, csak veszek hozzá még egy doboz ligetszépeolaj kapszulát is a dm-ben. Azt tapasztaltam, hogy a ligetszépeolaj csökkenti a csokiéhségemet, szóval két legyet egy csapásra. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 10.

Ancsibaba1993

2015. augusztus 3.

Mi ez az ócskaság?? Válasz = nemhogy felesleges pénzkidobás,(jó nem volt drága az igaz) és még rontott is a bőröm állapotán!! A hajammal,körmömmel nem csinált semmit,pedig nagyon kitartóan veszegettem újra,de a bőrömön hatalmas pattanások jelentek meg mióta szedem. Sokan azt mondták hogy ne hagyjam abba a szedését ettől függetlenül mert lehet hogy nem a kapszuláktól van.. Az érdekes,hogy amikor elkezdtem szedni rá egy kis időre előjöttek,majd nemrég hogy abbahagytam,eltűntek... Lehet hogy msának beválik nekem egyáltalán nem vált be..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Anna2

2015. április 30.

Nekem nagyon bevált, sok kis hajszálam lett tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

Nekem nagyon bevált, sok kis hajszálam lett tőle.

viktorialu

2015. április 6.

Nem 20 napig kell szedni, hanem minimum egy dobozt végig kell szedni, hogy minimális hatása legyen, de igazán hatni csak 3 doboz beszedése után fog. De ez nem újdonság, így van ez minden vitaminnál. Nem tudom, hogy miért hiszik még mindig egyesek, hogy 2 kapszula beszedésétől majd kicserélődnek.. Türelem rózsát terem!
Amugy meg egy nagyon klassz termèk jó àron! Csodálatosan sima, egységes bőrt eredmènyez; gyorsan növő, egészséges körmöket; fényes, egészséges hajt. Csak ajánlani tudom, bár nyilván önmagában nem fog csodát tenni, figyelni kell mellette az étkezésre, folyadékfogyasztásra, és arra, hogy külsőleg is mindent megkapjon a bőrünk-hajunk-körmünk, amire szüksége van.
Ennyi a recept..!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 6.

Ennyi a recept..!

barbiez

2015. február 14.

Nagyon reméltem, hogy be fog válni, de sajnos nem így lett, és igazat kell adnom az előttem szólóknak.
A hajhullásom nem szűnt meg, a körmöm ugyanúgy vékony és gyenge maradt, pedig már majdnem beszedtem az egész dobozzal.
A bőrömön sem vettem észre semmilyen pozitív változást.
Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

A bőrömön sem vettem észre semmilyen pozitív változást.
Pénzkidobás volt.

Rure90

2015. január 17.

Semmit nem használt. Sőt, miután elfogyott, 2 hétig durván megnőtt a pattanásaim száma. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.