JutaVit

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Wr., Módosítva: 2013. október 31.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Haj szépség kapszula, mely tartalmaz aranyköles kivonatot, búzacsíra olajat, B1 és B5 vitamint, biotint, cisztint és metionint.

Összetevők: Szójaolaj, zselatin, arany köles kivonat, búzacsíra olaj, nedvesítőszer (glicerin), biotin (H), cisztin, metionin, tisztított víz, pantoténsav (B5), színezék (titan dioxid, sárga vas oxid), tiamin (B1)

Az aranyköles magas ásványi anyag tartalmú gabonaféle, valamint fontos nyomelem, vitamin és aminosav forrás. A búzacsíraolaj többszörösen telítetlen zsírsavakat tartalmaz, melyek jelentős szerepet játszanak a sejtek anyagcsere folyamataiban. A biotin a természetes hajnövekedési folyamat egyik fő komponense. Hozzájárul a haj természetes növekedéséhez, megújulásához. A B1 központi szerepet tölt be a szénhidrát-anyagcsere szabályozásában. A B5 vitamin (más néven pantoténsav) hozzájárul a hajképzésben résztvevő sejtek energiatermelő folyamataihoz. A hajszálak főként keratin nevű fehérjemolekulákból épülnek fel, ezek építőelemei a cisztin és a metionin aminosavak.

AVoracsek

2020. október 19.

Sajnos ezzel is ugyanúgy jártam, mint sok másik kipróbált termékkel. A körmöm erősebb lett tőle, a hajhullásom viszont nem lett jobb, több hónapos kúrát követően sem. Ár-érték arányban jó. És tetszett benne, hogy végre nem egy brutálisan nagy kapszulát kell megpróbálnom lenyelni....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

AlexaNagy

2017. május 26.

Nagyon szeretem ezt a kapszulát! A hajamnak is jót tesz, de amit a körmeimmel művelt az valami csoda! Soha nem tudtam megnöveszteni őket, mert olyan vékonyak voltak hogy egy mm után be is szakadtak.. de most..nagyon szép erősek lettek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Elkofen

2017. február 21.

Én is a plusz változatát szedem ennek a terméknek és teljesen elégedett vagyok vele. A gyógynövényboltban 1900 Ft, tehát ár érték arányban nagyon megéri más hajvitaminokkal összehasonlítva. Az összetevői megegyeznek a Hair Clinic kapszulák összetevőivel. Csak az a nevesebb termék a sokszorosába kerül.
Anno az erős hajhullásom miatt kezdtem el szedni kiegészítve Bánfi hajszesz használatával. A kettő együttes hatására először mérséklődött, majd megállt a hullás. A kettő egymást kiegészítve remekül működött nálam. Fényesebb lett a hajam és a babahajak gyorsan növögetnek. Mindenesetre nem szabad azonnali eredményt elvárni, hiszen 2-3 hónapot várni kell amíg a vitaminok kifejtik a jótékony hatásukat.

Update: Már több, mint egy éve szedem. A napi ajánlott 2 szem helyett én többnyire csak egyet veszek be. Így is jól működik. Csak jót tudok róla írni továbbra is. A hajam gyorsabban nő és fényesebb. A vékonyka körmeim pedig erősebbek+ vastagabbak lettek, pedig sokat mosogatok. Semmilyen káros mellékhatást nem okozott nálam. Évente egyszer kétszer nálam is kijön néhány pattanás (41 éves korom ellenére), de azok a stressz és a menzesz számlájára írhatóak. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 21.

Luckuska

2016. október 18.

Mivel hosszabb hajam volt, mikor elkezdtem szedni, így nehezebben veszem észre a változást, de azért sikerült felfigyelnem a hajam növekedésének gyorsabb ütemére. Nem tudok pontos számokat mondani, de azért észrevehető a változás. Ez kb. 1,5 hónap időtartamot jelent, így valószínű, hogy újra vásárolom, főként, hogy napi 1 tablettát veszek be, az előírt 2 helyett. :) Szó mi szó az én hajamra jó hatással volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Fannus

2016. szeptember 3.

Eddig nagyon szimpatikus ez a termék. 1 hónapja szedem, ami a fele annak, amennyit tervezek, de már most úgy gondolom, hogy szép eredményt ért el, és megéri. A hajam erős, gyorsabban nő. Nyáron kezeltem párszor a Sunkiss jellyvel, ami eléggé kiszárította. Ezzel, és a kéthetente felrakott olajpakolással mintha semmi se történt volna a hajammal. Bioboltban vettem 1800 forintért. Eddig semmilyen más szépségvitamint nem próbáltam, de örülök, hogy ezzel kezdtem. Semmilyen mellékhatást nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

sanci85

2016. augusztus 14.

Enyhítette a hajhullást. Sajnos nem sokáig tudtam használni, nekem gyulladt pattanásokat okozott.az arcomon.Amúgy jó kis termék És az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

evipel

2016. április 2.

Èn is a PLUSZ variáót vettem meg, amiben nincsen cisztin. (egy aminosav) Már többféle aranyköles tartalmú készítményt próbáltam, de hasonló készítmények a többszörösébe kerülnek. Nagyon jó az öszetétele, nincs tele mindenféle vitaminnal, csak a legszüksüegesebbekkel. Az aranyköles mennyisége nagyon ideális. Segített, ahol rendszeresen nincs hajam, ott most van. èn kombinálom a Merz féle Spezial Drazséval. Abban van vas is!!!
Sok külföldi drága hasonló készítményt ismerek, szerintem az a magyar termék megállja a helyét ezek mellett, és nem olyan drága, ezért vettem most ezt. Szerintem jó, javaslom kipróbálásra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 2.

bugosgizi

2015. október 27.

Sajnos marokszám hullani kezdett a hajam és a körmeimen fehér foltok jelentek meg. Sőt társultak hozzá kis gödröcskék és barázdák a teljes körömfelületemen. Rétegekben vállt szét a körmöm és furcsán törtek ki belőle darabok. Ezért mindenki próbált rajtam segíteni mivel nagyon neki búsultam. Viszont régen iszonyatosan brutális tempóban nőtt a hajam és a körmöm és minden ápolás nélkül letaglózott mindenkit olyan gyönyörű és egészséges volt. Ismerősöm amikor meghallotta a panaszaimat ezt mondta: Üdv a halandók között. De azért próbált ő is segíteni egy samponnal. :D
Anyukám vette nekem ezt a szépségkapszulát. Egy másikkal társulva szedem. Amit elmondhatok eddig a körmöm vége kapásból szép fehér lett úgy mint azelőtt. Nem olyan átlátszóan hártyás. Plusz azóta nem tört le. :)
A hajam kérdése még várat magára.
Viszont most hogy megkapja a szerveztem a megfelelő mennyiségű vitaminokat kezd eltűnni a zsíros T vonalam és a szemkörnyéki bőröm sem olyan megereszkedett. Ha másért nem ezért érdemes megpróbálni.
A jövőben még jelentkezem infókkal mihelyst egyéb dolgokat észlelek!! :)

Update: Sajnos le kell pontozzam mivel mostanra rettenetesen hatott rám. Felerősítette ugyanis az ekcémámat a nyakamon és minden irányba elkezdett terjedni a fejemen és fájni sőt viszketni is. Elég nagy öngólt lőttem ezzel. Hiába szép tőle a körmöm s egyéb ha ilyet hoz ki belőlem. Az állam az ekcémától vállalhatatlanul néz ki....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

A hajam kérdése még várat magára.
A jövőben még jelentkezem infókkal mihelyst egyéb dolgokat észlelek!! :)

Ancsibaba1993

2015. augusztus 21.

Én a plusz változatot szedem,remek termék,valóban szebb tőle a hajam,nem beszélve arról hogy szépen nőldögél.. Bár sok más terméket is használok mellette a hajamra elsősorban a hullás miatt,valóban kevesebb hullik,de még mindig mondhatom hogy kóros a napi mennyiség. Még szedem tovább hátha ezt a mennyiséget is mérsékli majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

fomnaba

2014. december 15.

Még csak két hete szedem, mert sajnos elég sok hajam kihulott mostanában és a fejem oldalán észrevettem sajnos kisebb kopasz/ritkás foltokat. Remélem fog segíteni! Az ára nagyon jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 15.