Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Beni1234, az összetevőket feltöltötte: crazy cat lady, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Fájdalom és láz csillapítására, valamint reumás megbetegedések kezelésére szolgáló gyógyszer.

Lory

2015. február 7.

Én bőrkezelésre még nem vetettem be mint az előttem szóló:)) Viszont gyermekkorom velejárója volt,megfázásos,influenzás időben,sokszor szedtem és hamar megtanultam,hogy úgy segít,ha "kiizzadjuk a bacikat" DDD Valóban lerövidítette a betegség idejét és könnyítette a tüneteket.Viszont mikor felnőtt fejjel ismét hozzá fordultam,azt vettem észre,hogy eszméletlenül ég tőle a gyomrom. Hááát így már nem éri meg és ezer más gyógyszer és kiegészítő terápia létezik a megfázásos betegségekre,amiknek nincs ilyen mellékhatása de nem pontozom le,csak -1 csillagot vonok le tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 7.

Beni1234

2013. november 18.

Aszpirin helyett vettem, mert kedvezőbb volt az ára, és a hatóanyag tartalma ugyanúgy 500 mg acetylsalicylic acid. Nem vagyok pattanásos, ezért csak egy db-ot oldottam fel egy kiskanál vízben, és belekevertem egy kanálnyi tápláló arcpakolásba. Ecsettel kentem fel, kb. 15 perc után mostam le. Szuper egyenletes, sima, puha bőr volt az eredmény. Icipicit szárít, de nem jobban, mint egy átlagos radírozás, nyilván hidratálni kell utána. Szerintem nagyon jó, hetente 1-2-szer be fogom vetni. Régen volt ilyen egyenletes arcszínem.... :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 18.