Egyéb

Ár:   13 €   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: Koboldka, Módosítva: 2020. október 28.

Ár:   13 €
Kategória:   Hajápolás

12 hétig tartó professzionális egyenesítést biztosító kezelés, organikus argán olajjal, sheavajjal, növényi keratinal és aminosavakkal.

Rebekaahorvath

2021. március 3.

Többször is volt mar szalonban keratinos hajegyenesito kezelesem, a legutobb 70! Ezer ftot hagytam ott erte, a hosszu hajam miatt. Akkor meg arra is azt mondtam, hogy megeri, mivel az en hajammal tenyleg csodat tett. Azonban mikor erre a csodara raleltem es eloszor kiprobaltam mar tudtam, hogy tobbet nem adok ki ra ennyi penzt. Ugyanis a hatas TELJESEN ugyanaz mint szalonban, termeszetesen sokkal macerasabb magadnak csinalni de az eredmeny mindent felulmul. En ebayrol szereztem be 7700 ftert, es a fele meg igy is megmaradt tehat ha ezt nezzuk, osszemerhetetlen arakrol beszelunk ekozott es a szalonbeli megoldas kozott. Mindenkinek csak ajanlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

Nina29

2021. február 14.

Véletlen akadtam rá az egyik oldalon, neten utána néztem,találtam pár videót ami alapján szuper lehet. Megrendeltem,lesz ami lesz. Nagyon sok hajam van, sajnos a sok festés miatt a természetes göndör hajam már olyan semmi..nem is göndör nem is egyenes. akkor van (értelmes) hajam amikor eljövök a fodrásztól. :D 4 lépéses az egész folyamat, nekem kb 4 óra volt mire végeztem. Nagyon macera főleg ha sok a hajad. Az eredmény?! Kész Csoda... egyenes puha és extra fényes a hajam. Mint fodrász után. Elvileg 12 hétig tart a hatás, ma mostam meg elsőre kezelés után a hajam,nagyon kiváncsi voltam milyen lesz.És még tart.. :D puha fényes és egyenes még mindig. Pont a napokban kérdeztem a fodrászom hogy mennyi lenne egy tartós hajegyenesítés. Kb 40ezer azt mondta,mivel sok a hajam.. Ez a (csoda) 3800ft egy doboz. Még ha csak 2-3 hétig lesz ilyen a hajam akkor is megéri..még a macerát is. :) NAGYON AJÁNLOM..Szerintem Szuper termék. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 14.