Dikson

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2019. október 1.

Kategória:   Hajápolók

Intenzív erősítő és energiát adó kezelés, mely gazdag fehér csillagfürt kivonatban, ami a haj azon faktoraira hat, melyek szabályozzák a haj életciklusát. Megkönnyíti a tápanyag felszívódását és ösztönzi a sejtek anyagcseréjét, serkenti a növekedést. Az édes mandulából kivont Amanduline SGSP® egy természetes szerkezet átalakító hatóanyag, mely a hajszálakra hat, védő és volumennövelő hatással bír. A kezelés harcol az öregedéssel, testességet és strukturáltságot ad a hajnak, mely erősebbnek, egészségesebbnek és életerősnek tűnik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Spengi

2014. május 29.

A két gyermekem születése után erősen hullott a hajam. (Másfél év korkülönbséggel születtek, így nagyon kimerült a szervezetem.) Egy fodrász ajánlására próbáltam ki a terméket. A 8 ampullából álló kúra végén látványos volt az eredmény. Kb. a 4. ampulla felhasználása után már láthatóan kevesebb hajam távozott hajmosáskor. Jó szívvel ajánlom a terméket erős hajhullás esetén! Úgy tudom, bolti forgalomban nem, csak egyes fodrászoknál kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 29.