Kelsey Berwin

Ár:   5790 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: GNóri, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Orientális-púderes uniszex illat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kicsimira

2020. november 22.

Ajándèkba kaptam ès telitalálat lett. Nagyon szeretem az egyszerre èdes ès füstös illatát. Bújós mègis határozott.nem tudom megunni ;)

Folytatás: kaptam egy üveggel,mèg mindíg nem tudom megunni. Maga kelet suhan vele akármikor magamra fújom. Füstöst ès èdes, varázslatos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

Torpece

2018. február 5.

Sajnos kevéske információt találni a márka illatairól, de ez az egyik illat amiről ha van is vélemény, az többnyire csak pozitív. Ezen felbuzdulva kaptam kézhez ma őt, mint vakvásárlásaim egyik újabb példányát. Komolyan nagyon meglepődtem magamon az utóbbi időben, mert a fűszeres-keleties illatok soha nem álltak hozzám közel, mostanában mégis sok ilyen illat tetszik nagyon. Előzmény még annyi, hogy néhány hónappal ezelőtt lettem birtokosa egy Lancome Oud Bouquet parfümnek, ami tömény keleties-oudos mivolta ellenére egyik kedvencemmé vált. Az Al Mazyoona engem kicsit rá emlékeztet de szelídebb kiadásban. Füstös, fás, szantálos illat, először illatolva pont mint a füstölő. Aztán szelidül rajtam púderes, szantálos illattá. Nagyon finom, bújós, tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 5.

PerfumePippi

2017. december 2.

Általában a fejemet vagyok kénytelen fogni vakvásárlásaim miatt, melyeket hosszú barátkozós időszak kénytelen követni, valamint sok-sok kétség...De most úgy érzem, ezzel a parfümmel a Jóisten mosolygott rám! :-) Beleszippantottam, és azonnal tudtam két dolgot. Azt, hogy az Al Mazyoonát szeretni fogom, és azt, hogy valami hasonlót már éreztem: ez a kis csoda rajtam az első órákban a Honey Aoudot idézi meg, csak míg annak végig van egy finom maszkulin jellege, emez végtelenül puha és mindvégig nőies marad. Az Al Mazyoona rajtam egy nagyon mézes, nagyon fahéjas-fűszeres vaníliás illat, melyet átsző egy finom, visszafogott bőrös jegy, s az egész sejtelmes füstösségbe burkolózik -a Honey Aoud sokkal krémesebb és folyósabb, valamint az oud ad neki egy picit éles jelleget. Az Al Mazyoona, ahogy azt előttem már írták, porosan-szárazan púderes és fás, végső fázisában pedig pontosan olyan, enyhén füstös vaníliává csendesedik, ami a kedvem szerint való. Számomra ez a parfüm volt az év egyik "felfedezettje". :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 2.

GNóri

2017. szeptember 6.

Az utóbbi időben többféle arab illatból rendeltem mintát vagy fújóst. Bevallom, tőle vártam a legkevesebbet, hiszen fragranticán sem találtam meg, ide sem volt feltöltve, úgy összességében alig találtam valami nyomát az interneten. Végül ő lett a kedvencem az arab illatok közül, teljesen függő lettem. Ahogy bejöttek a hűvösebb reggelek, szinte mindig érte nyúlok. Isteni finom édeskés, fűszeres, bőrös-füstös illat, szuper tartóssággal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

karakumsivatag

2017. szeptember 1.

Nekem ez egy őszies, melengető illat. Tartós is, kabátomon napokig érzem. Gyönyörű az üvege, de számomra ez inkább egy fekete illat. Porosan édes, száraz és fás. Nekem pici fanyarság hiányzik azért belőle, de igazából így is komplett. Férfiak, nők is viselhetik, mivel édes, de nem a tömény szirupos változatból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 1.