Kelsey Berwin

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: KittiASzuperpocok, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Illatcsalád:virágos

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

GNóri

2018. augusztus 22.

Igazából mindent leírtak már előttem. Szappanos-szúrós-rózsás illat, meglehetősen gyenge hatósugárral és tartóssággal. A Noir név, a fekete üveg, és a sejtelmes női sziluett ellenére ez nem egy sötét, erotikus illat, sokkal inkább tiszta, egyszerű, hétköznapi, amolyan irodai, senkit nem bánt. Engem nem fogott meg, és nekem valahogy az üvege is olyan kis gagyika.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Torpece

2018. február 5.

Az itt leírt vélemények alapján rendeltem meg, ezek alapján erőteljesebb rózsás illatot vártam, valami olyasmira számítottam mint a Juliette has a Gun Lady Vengeance Exterme illata. Nem olyan. Kellemes rózsás-szappanos illat rajtam, ha tartósabban megmaradna biztosan nem adnám senkinek, de remélem máson maradandóbb élmény tud nyújtani, így fájó szívvel új gazdáját keresem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 5.

karakumsivatag

2017. november 25.

Csak mintát mertem rendeltem, de szerintem nagyon sokáig elég lesz ez a pici fiola is. Tetszik, de nem az a elfújkálós fajta, amit bevásárláshoz magamra locsolgatnék. Sajnos túl sok infót nem találtam interneten sem az összetevőkről, sem a márkáról. A cég parfümjeit általában unisex-nek kategorizálják be és szerintem ez sem kimondottan nőies, hiába van az üvegen egy női sziluett. Rózsát érzek benne, de nem az édes bolgár rózsa változatot, meg talán gyantát?, mirhát pici szappanos beütéssel. Brutálisan hosszan tartó illat, szerintem egy csepp is elég belőle. Kimondottan keleties, de nem a tömjénes, fahéjas verzióból. Szokatlan és különleges és a viseléséhez szerintem kell a megfelelő alkalom, de nem egy színházi este, mert ahhoz nem elég diszkrét az illat, de egy szabadtéri jazz koncerten például el tudnám viselni magamon. Csak szabadtéren és ha ki akarnék tűnni a tömegből:)
Update: 1 év hezitálás után megrendeltem egy egész üveggel. Nemtom, hogy megszoktam-e vagy a minta volt töményebb, esetleg a hűvösebb idő miatt van, talán változtattak az összetevőn, de most nem érzem annyira brutálisnak, összebarátkoztunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 25.

Verona5

2017. november 24.

Ma kaptam meg a mintácskámat. Vegyesek az érzéseim, mindig reménykedem, hogy egy rózsás illat majd úgy igazából megdobogtatja a szívemet és mindig csalódok, ha az nem történik meg. Ez egy nagyon szép rózsaszín rózsa illat, komoly, elegáns, egyszerűnek tűnik, de van benne egy kicsi olajosság, füstösség, hűvösség. Kellemes, egyáltalán nem erős és nem is igazán noir-os, de pár csepp is szép aurát képez a viselőjén. Sajnos ő sem lesz az én illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 24.

d.krisztina

2017. január 29.

Négy napja érkezett. Jaj, ez nekem nem...nagyon nem! Totális csalódás. 😕
Az üveg csodás, de a tartalom számomra semmilyen. Rózsa és rózsa, de rajtam nem erős se ruhán se bőrön. Túlságosan nem is jellegzetes. Pláne nem noir. Semmi jót nem tudok róla mondani. Nem is tartom meg. Felteszem eladásra, biztosan van olyan akihez jobban illik, látva az alattam lévő véleményt... 😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 29.

Négy napja érkezett. Jaj, ez nekem nem...nagyon nem! Totális csalódás. 😕

KittiASzuperpocok

2016. augusztus 30.

Ma erkezett meg hozzam. Vegyesek az erzeseim.
Mielott megvettem volna nem sok velemeny volt rola mashol itt meg ugye nem is volt felveve.
Kifujaskor rozsa utana rozsa es a vegen rozsa. ☺Vegig csak a rozsa. Brutalisan tartos. Rajtam maszkulinna valik ahogy csendesedik (a maga modjan csendesedik).
Nekem az a banatom hogy annyira nem szeretem a rozsat...viszont ez az illat annyira egyedi es katakteres hogy a legmereszebbeknek ajanlom vagy akik orulten szeretik a rozsat.
nalam marad. Nem adok tul rajta. Tudom hogy bannam mert ennyire egyedi illatom nem lesz tobbe. Orulok hogy talalkoztunk ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Ma erkezett meg hozzam. Vegyesek az erzeseim.