Egyéb

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: byroandy, Módosítva: 2019. február 1.

Ár:   15 000 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

A 40x83 mm-es simítólapok  az állítható hőmérséklet és a ki-, bekapcsoló gomb funkciójának köszönhetően könnyen alkalmazható nagyobb hajtömegek formázására .

• Minimális hőmérséklet 100 °C
  • 5 féle hőmérséklet szabályozási szint 120 / 140 / 160 / 180 / 200
  • Gőz funkció: egyenesítés közben hidratál (8ml tartály)
  • 3 féle állítható mód:  gőz nélkül/alacsony gőzzel/nagy gőz mennyiséggel
  • Ion funkció: lágyság és védelem

byroandy

2019. január 31.

Vegyes véleményem van, ajándékba kaptam külföldi webáruházból érkezett.Ritkán vasalok hajat hosszú hullámos-göndör hajam van, gyorsan kivasalta és nagyon szép lett,de...Sajnos a múltidő: fél év alatt max.8- 10 alkalommal használtam és tönkrement a vasaló, nem kapcsol be.Itthoni webáruházból lehet, hogy érdemes megvenni , mert szerintem hosszú hajhoz jó, csak legyen hozzá normális garancia!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.