Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, Módosítva: 2014. május 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolás

A Knot Genie egy mágikus fésű, kifejezetten a gubancok kifésüléséhez fejlesztették ki, főleg gyerekek számára. Még a göndör, extra gubancos hajat is könnyedén ki lehet vele fésülni anélkül hogy a hajvégek sérülnének, ami a különleges kialakításnak köszönhető.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. november 11.

Életem talán egyik legjobb befektetése volt hogy megrendeltem ezt a fésűt. Hullámos hajam van (az a nem is egyenes, nem is göndör) kiszöszölődős fajta, és nagyon össze tud gubancolódni, sokszor már fájdalmas volt a kifésülés. Ez a fésű egy csoda, siklik a hajamon, még hajmosás után is, és ami még jobb, hogy nem áll szét a hajam ha megfésülöm (akinek ilyen se nem egyenes se nem göndör haja van tudja miről beszélek) hanem szépen lesimul, és emberien néz ki. Abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 11.