Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Glara, Módosítva: 2013. január 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Alacsony árkategóriájú pirosító.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Glara

2013. január 1.

Egynek elmegy pirosító. A kompakt olcsó műanyag, nem is túl erős. Azért az alsó szintbe építettek egy kis tükröt és tettek bele egy használhatatlan ecsetet. Maga a festék nem rossz, a 006 árnyalatát vettem meg, ez egy erősebb pink szín ezüst csillámmal. Nem porzik és jól pigmentált. Igazából többet tud, mint amit a külseje sejtet. Jó választás nyárra, barna bőrhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.