Egyéb

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok

A krémet feltöltötte: killerqueen14, Módosítva: 2020. február 17.

Kategória:   Szépségvitaminok

• 20 szinergikus összetevőjének köszönhetően, akár 2-3x gyorsabban nőhet a haj.
  • Az All In One formulától még dúsabb lesz a haj, segíti a babahajszálak növekedését.
  • A kapszula erősíti és egészségessé teszi a körmöket.
  • A gondosan válogatott vitaminok kulcsfontosságúak lehetnek a hidratált bőrhöz.
  • 100%-ig cukormentes.

Lillko1984

2020. március 5.

Elég sok hajvitaminnak bedőltem màr feleslegesen.Hairburst,HairBunny,MagicHair OMG,mind kuka!!
A màsodik gyermekem szoptatàsa alatt brutàl hajhullàsra zendített a hajam,pedig szèp nagy lombkoronám van(volt),szőkère feste,vastagszàlú.
Egy hónapja használom.
Amit tapasztaltam:gyorsabban nő a hajam,làtszij a lenövèsen.Eddig is sok babahajam volt a terhesvitaminok miatt,de valahogy rugalmadabb a hajam(Igaz Olaplexre is járok)
Jobb minősègű lett a hajam,jó a vège is!
Negatívum:èhgyomorra nen szabad bevenni,mert őrületes hànyàst okoz.
Jàr az 5 csillag,nyitom a másik dobozt🌈

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 5.

Egy hónapja használom.
Jobb minősègű lett a hajam,jó a vège is!
Negatívum:èhgyomorra nen szabad bevenni,mert őrületes hànyàst okoz.
Jàr az 5 csillag,nyitom a másik dobozt🌈

killerqueen14

2020. február 12.

Vártam, hogy valaki végre feltöltse és írjanak alá, de mivel azóta sem történt ez meg, ezért meguntam a várakozást és feltöltöttem én😁
A derékig érő, dús, sötétszőke hajam az évekig tartó platina szőkére festés után elvékonyodott és letörött. Most jelenleg a vállam alatt kb 10 cm-rel van a vége, nőni nem akar, folyamatosan törik, de ami a legrosszabb, nagy mértékben hullik. Mindenképpen egy olyan hajvitamint szerettem volna, ami az ígéretét beváltja. Régebben többet kipróbáltam, de egyik sem használt.
Rengeteg hajvitamin kering a neten, amíg egyszer csak rátaláltam a Kristenre. Láttam, hogy nem rég van csak itt forgalomban, de a “20 bizonyított összetevőjével”(lényegesen több összetevő, mint bármelyik más hajvitaminban van) csodákat ígér, garanciális, hiszen a gyártónak a célja, hogy valóban megfogja a vásárlókat, idézem: “EGY ÉLETEN ÁT”.
Akkor elkezdtem vélemények után nyomozni és meglepetésemre máig sem találok róla negatív véleményt. Rengeteg külön cikk készült erről a vitaminról és MINDEGYIK nagyon jó véleményképet mutat. Forradalmi áttörést hirdet a hajvitaminok birodalmában.
Rendben, akkor döntöttem úgy, hogy teszek egy próbát.
1 havi adagot rendeltem, napi 2 szemet kell bevenni belőle, lehetőleg 2 részletben. Lényegesen kisebb, mint a többi hajvitamin kapszula, úgyhogy nagyon könnyű bevenni. Lassan elfogy, 4 darab(azaz 2 nap) van vissza az 1 hónapos kúrámból.
Tapasztalataim:
-A hajam állaga újra gyönyörű lett. A seprűs állagnak alig van már nyoma.
-A hajhullást 90%-kal csökkentette.
-VÉGRE elkezdett láthatóan nőni(nem sokat, de eddig SEMMIT nem nőtt, úgyhogy ehhez képest nagyon jó eredmény).
Nem tapasztaltam mellékhatásokat, szóval NINCSENEK:
-pattanások
-hízás
-émelygés

Úgy döntöttem, hogy gyorsan rendelek még 2 adagot, hogy láthassak 3 havi eredményt.
2 hónap múlva újra jövök és írom a tapasztalataimat. Addig is szeretnék még mástól is kérni véleményt, aki használja 😉
Eddig 5 csillag neki

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 12.

Rendben, akkor döntöttem úgy, hogy teszek egy próbát.
Tapasztalataim:
-A hajam állaga újra gyönyörű lett. A seprűs állagnak alig van már nyoma.
-A hajhullást 90%-kal csökkentette.
Nem tapasztaltam mellékhatásokat, szóval NINCSENEK:
-pattanások