Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2013. január 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

NikolettaFarkas

2020. június 28.

Nekem csak termek mintam volt belole enna de azt is imadtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

Nekem csak termek mintam volt belole enna de azt is imadtam.

silence

2020. január 1.

Ő is egy nagyon kedves emlékeket felébresztő illat... szintén tini koromban használtam és arra emlékszem, hogy nagyon nehezen tudtam csak beszerezni, ezért nagy becsben is tartottam.
Szerettem, friss, citrusos illat volt!
Most a véleményeket olvasva beugrik nekem is a hasonlóság... valóban az Azzaro Chrome-hoz hasonlít (ami a Párom egyik kedvelt parfümje volt).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.

Szerettem, friss, citrusos illat volt!

nyarigabi

2019. január 6.

Rajongók figyelem, a Pull&Bear egyik új illata nagyon hasonló!

Megerősítem az előző hozzászólót, valóban nagyon hasonlít rá az Azzaro Chrome illata, ami számomra egy teljesen uniszex illat. A férjem egyik alapillata, mindig van belőle otthon, ha 25 fok körül van a hőmérséklet szívesen használom én is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

Rajongók figyelem, a Pull&Bear egyik új illata nagyon hasonló!

PETRA820718

2018. december 7.

Lassan, 20 éve, hogy egy minta bele volt téve..azt hiszem IM-be (Ifjúsági Magazinba).
A mai napig látom, hogy fel kellett egy kis papírt húzni és alatta volt ez a csodás citrusos illat, ma is felismerném.Akkor még nem gondoltam, hogy parfüm imádó leszek, de ez akkor nagyon bevésődött..
Ha lehetne azonnal megvenném.
Fiatalság-szépség-szabadság-bolondság...elszaladtak az évek.
Azt hiszem több hasonló kellene a drogériák polcaira, én értékelném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

Ha lehetne azonnal megvenném.
Fiatalság-szépség-szabadság-bolondság...elszaladtak az évek.
Azt hiszem több hasonló kellene a drogériák polcaira, én értékelném.

silverrain

2017. december 18.

Valahol olvastam hogy az Azzaro Chrome ugyanez az illat. Most hétvégén kipróbáltam és tényleg ! Vettem is egy üveggel és alig várom a nyarat :) :) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

Mietta

2014. november 28.

Imádtam. Én is 1999-ben vásároltam. Legelső parfümöm volt s talán valamelyik doboz alján még megtalálható az üres üveg, mert ezt elraktam emlékbe. Jó rá visszaemlékezni a szép kis sárga üvegcsére. Kétségbe esve kerestem mikor kifogyott s sajnos nem kaptam sehol. A barátom (most már férjem) tudta mennyire szeretem s fél Pestet felkutatta utána, de csak azt a választ kapta; hogy Magyarországról kivonták, nem kapható. Úgy sajnáltam, de a következő kedvenc parfümömmel is így jártam (Reverie Gloria Vanderbilt, kis lila tündérke). Első kedvenc marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 28.

valaki mondja meg

2014. március 30.

nem épp királylányoknak való inkább kemence előtti banyáknak..meg áruló és becstelen kislányoknak.nem érdekes illat..nincs benne semmi mi megfog csak illat..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 30.

terke29

2014. március 23.

Óóó,megboldogult lánykorom illata(ez is...:Impulse,Limara,NafNaf,Elope,LucciLucci)soroljam még?Na de vissza ehhez a kis sárgasághoz!Ha jól emlékszem,citrusos illata volt,viszonylag tartós,de nem tolakodó.Nem vagyok jó illatelemző(azt meghagyom a Nagykutyáknak),én ha itt parfümökről írok véleményt,akkor többnyire valami story kerekedik ki belőle,amit az illathoz kapcsoltam anno.Sorry. :)
Úgyhogy íme:
1999.jan.17-én került hozzám egy kis 15ml-es üvegnyi ebből az illatból,azért tudom napra pontosan,mert szülinapom volt,a 17-ik,Anya akkor engedett először diszkóba(Galaxy Miske <3 ),az első barátommal,és a fiú nővérével.(igen tudom,tök öreg vagyok,és mindenki hangosan röhög most,aki 20 évnél fiatalabb.Ugye?A mai fiatalok! :P )
Jól befújtam magam induláskor(fejfájósra parfümöztem magam),aztán szépen eltettem a kis Keyo tasimba(na Banyák,kinek volt még olyanja???),és aznap este ahányszor eszembejutott,csak fújtam,és fújtam...
Elfogyott.
Az egész.
Aznap éjjel.
Imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 23.

Úgyhogy íme:
Elfogyott.
Az egész.
Aznap éjjel.
Imádtam.

kisverus

2014. január 2.

Fiatal korom kedvenc illata, megőrültünk érte a barátnőmmel, évek óta keresem, szívesen viselném ismét ezt az illatot, egyszer összetörtem egyet a fürdőben, még anno anyukámnál, hetekig éreztük ezt a csodát...bár ismét 16 lehetnék... ha valakinek akad egy elfekvőben megvásárolnám, még ha kevés is van benne!!! írjatok bátran az árban biztosan megegyezünk! zellershop@gmail.hu

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 2.

Wildcat75

2013. október 8.

Van egy 100 ml-es Kookai parfümöm, kb. a negyede hiányzik belőle...
Külföldről rendeltem, mert én is nagyon szerettem anno, de érdekes már nem érzem magaménak...
Eladnám, ha valakit érdekel, írjon privátban: hoffmannmaria@t-online.hu

Update: már eladtam..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 8.

Van egy 100 ml-es Kookai parfümöm, kb. a negyede hiányzik belőle...
Eladnám, ha valakit érdekel, írjon privátban: hoffmannmaria@t-online.hu

Update: már eladtam..:)