Egyéb

Ár:   € 3.20, € 3.80, € 4.20 és €5.90   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g, 200 g, 300 g és 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mokusch, Módosítva: 2019. március 22.

Ár:   € 3.20, € 3.80, € 4.20 és €5.90
Kiszerelés:   100 g, 200 g, 300 g és 500 g
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Hagyományos oliva olajos Marseille szappan 100%-ban természetes bió össztevőkből.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mokusch

2019. március 13.

Nem tudom valaki próbálta-e már ezt a szappant, én a Mamutban lévő bioboltban találtam tök véletlenül. Párom fürdéshez is imádja, annak ellenére, hogy nagyon erős, kellemetlen, szinte füstölt szalonnára emlékeztető szaga van. Én nem használok szappant tisztálkodáshoz, viszont elképesztően jó folttisztító, kiszedte a szájfényfoltot a pulcsimból, a mosás után is látszó alapozófoltot a kabátomból, és a viaszcsepp foltját a hasítottbőr cipőmből. Állítólag még egy csomó mindenre jó, lehet hogy ki fogom próbálni, mert ez a 300 grammos kocka máshogy az életben nem fogy el:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Olivate