Egyéb

Ár:   210 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. április 12.

Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Használata: kenje be ragasztóval a működröm belső felületét, majd nyomja rá a saját körmére, száradási idő 3-4 msp. Eltávolításához használjon műköröm ragasztó oldószert.

pinupnicky

2019. április 8.

Nem más mint pillanatragasztó csak elnevezték máshogy. Nagyon roncsolja a körmöket, a műkörmöt max. 1 óráig tartja fent. Senkinek nem ajánlom. Nem is értem hogy ilyen veszéles dolgot miért lehet árulni pláne hogy körömre. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Hecate

2018. július 28.

Jelentem: A célnak megfelelt és az ára is baráti. Csomagolása szépen kitűnik a többi kozmetikum közül. :) Utóbbi nem baj, hiszen nem túl nagy és így könnyebb megtalálni. A külseje egyaránt illő lehet női vagy lányka táskába, fürdőszobába, neszesszerbe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

Antioxidánsok: Hydroquinone