Egyéb

Ár:   €5   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lunaticgirl, Módosítva: 2016. december 13.

Ár:   €5
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek

A benne lévő csiganyálka feszesítő, ránctalanító hatású, gátolja a bőr öregedését, segíti a foltok, hegek, pattanások gyógyulását. A protein és vitaminok növelik a bőr tápanyag-ellátását, így az finomabbá és simábbá válik.

6vilag

2017. május 7.

Némi habozás után mertem csak megrendelni, de rosszat nem tudok róla mondani. Pillanatok alatt felszívódik, zsíros hatás nélkül. Én csak éjszakára használom. Így télen cseppentek bele egy kis argán olajat, így gazdag, de gyorsan felszívódó éjszakai krémet kapok. Nem hagy zsíros érzetet maga után, sem olajjal, sem anélkül, jól hidratál.
Nem bántam meg a vásárlást, jó termék, sokáig elég. Azonban nem hiszem, hogy újabb vásárlás lesz belőle, megpróbálok visszatérni a hazai termékekhez, azokban legalább tudom, hogy mi van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 7.

lunaticgirl

2016. december 9.

ez egy vizes-géles bázisú könnyű krém, mégis úgy érzem jól hidratál, és valóban szebb a bőröm összképe, használom alapozóval keverve bb-krémként is, úgy is szuper.
ennyiért mindenképp megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

ennyiért mindenképp megérte.