Egyéb

Ár:   999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   KIK   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dalena1994, Módosítva: 2014. június 23.

Lelőhely:   KIK

vflora

2015. október 8.

Véletlenül találtam rá a KIK-ben, vettem ajándékba is egyet, azóta kérdezik honnan van, a kedvenc parfümöm, Lancome La vie est belle másolata, a neve is a márka rövidítése és tényleg jól sikerült :) Annyira nem tartós, viszont ennyiért akkor is megéri

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

L.ajla

2014. július 12.

Hu nagyon jó illata van és jó nagy mennyiség! A KIK-ben vettem még több, mint fél éve, de ott kb mindig változik a parfüm kínálat és azóta már nem láttam ilyet. De örülnék, ha lenne újra. A tartossága nem a legjobb, de nem baj, van mit újrafújni :)
Azt hiszem 100ml és 990 ft volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

Azt hiszem 100ml és 990 ft volt.