Egyéb

Ár:   1697 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: EmmaHeather, Módosítva: 2016. szeptember 8.

Kategória:   Samponok

Korpásodás elleni sampon, minden típusú korpásodás ellen.

Hatóanyagok: Propolisz kivonat, octopirox (piroctone olamine)

Eredmény: Csökkenti a gombásodást, hámlást, korpásodást. Rendszeres használatával segíti a beteg fejbőr állapotának javulását, és a haj ismét egészségessé válik.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pöti

2016. szeptember 8.

Hű, mik kerülnek fel ide.. :D Anyósom használja már egy kis ideje. Pikkelysömörös a fejbőre és elég durván elő tud jönni neki sajnos. Már mindenféle svájci csodacuccot kent rá, amik egyrészt iszonyat drágák, másrészt szinte teljesen hatástalanok voltak. Pár hónapja újra előjött ez a probléma, akkor elkezdtem neki argánolajjal kenni hajmosás előtt, ami nagyon szépen rendbe hozta neki, már csak a korpa volt jelen (előtte nagy lerakódás is volt a fejbőrén). Aztán scorpi barátnőm javasolta ezt a sampont. Szerencsére egyetlen cégnél találtam ilyet, meg is rendeltem azonnal. Azóta ezt használtam második mosásra (elsőre kár pazarolni, az argán olaj elég masszív tud lenni a hajon) és már csak minimálisan korpás neki a fejbőre. Szerintem jó ez a sampon és annyira nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 8.