Egyéb

Ár:   65 000 Ft/hó/sín   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   fogszabályozó szakorvosok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sz. Csilla, Módosítva: 2017. június 1.

Ár:   65 000 Ft/hó/sín
Lelőhely:   fogszabályozó szakorvosok
Kategória:   Szépítő eszközök

Átlátszó, műanyag sínes fogszabályozó

Kifejezetten a kusza első fogak esetén ajánlott. Tökéletes megoldás lehet ugyanis a front fogak torlódásának orvoslására, feltéve, hogy komolyabb harapási rendellenesség nincs. Főként a felnőtt korosztály számára praktikus fogszabályozó rendszer, alig észrevehető és egyszerűen kivehető, ami megkönnyíti a szájhigiéné fenntartását.

A páciens minden hónapban 3 sínt kap kézhez, melyeket ő maga cserél – a megbeszélt rend szerint – a következő mintavételig. Átlagos esetben 3-6 ilyen, mintavétellel járó alkalomra van szükség a kezelés folyamán.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Sz. Csilla

2018. január 21.

Update: Tényleg egyszerűbbet ki se találhattak volna! Az eredménymegtartásához viszont utána is kell hordani éjszakánként még, hogy stabiliálódjanak a helyükön. Engem nem zavar éjszaka és már nem is minden éjjel hordom. Az eredménnyel nagyon elégedett vagyok.

Nagyon szuper! A második hónapon vagyok túl vele és már nagyon szépek a fogaim. 5 hónap lesz nekem a teljes fogszabályozás ideje a terv szerint. Az első hetek nehezek, szokni kell, hogy benne van a szájban és fájdogál js akkor a feszítés miat. Ez elmúlik. Nagyon ajánlom! :) Egész életemben zavart, főleg a fotókon, hogy kuszák a fogaim, de túl hiú voltam egy hosszú, látható kezeléshez. Ez gyors és nem feltünő, ráadásul bármikor le lehet venni. Nekem találták ki. :)

update2: Nos annyit még érdemes tudni, hogy sajnos a fogacskák visszacsúszkálnának, ha nem használnák még valameddig retenciós készüléket utána. Ez lehet egy belülről felragasztott lapos kis tartó sín is, ami nem vehető észre sem.Ez a szép eredmény után már biztos senkinek sem fog gondot okozni, ám nagyon fontos része a dolognak, azért hogy szép is maradjon. :) Én így továbbra is elégedett vagyok az eredménnyel, a kezelésem pár hónapja lezárult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.