Egyéb

Ár:   £48   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skincarefan35, Módosítva: 2018. október 1.

Ár:   £48
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyorsan felszívódó, gazdag testápoló olaj antioxidánsokkal.

• Csipkebogyó és kamélia olaj segít megőrizni a bőr rugalmasságát.
  • Segít halványítani a terhességi csíkokat és küzd a narancsbőr ellen.
  • Visszaadja a bőr puhaságát és természetes ragyogását, ápolja a hajvégeket.

100%-ban természetes összetevők, nem tartalmaz kőolajszármazékokat és parabént. Vegán termék.

skincarefan35

2018. szeptember 19.

Az egyik Angliában élő barátnőm ajánlotta, mert tudja, hogy szeretek új termékeket kipróbálni :)
Elég száraz a bőröm, rengetek krémet és olajat próbáltam, de ez az olaj az egyetlen, ami tényleg használ. Zuhanyzás után használom, mikor meg a bőröm kicsit nedves. Elég gyorsan felszívódik, nem leszek tőle ragacsos és valóban puha és selymes lesz és marad is a bőröm. Csak és kizárólag növényi alapanyagok vannak az összetevők között, amiknek a többsége organikus eredetű.
Kicsit szkeptikus voltam a hajra is használhatósága miatt..., de mintha tényleg segített volna egy kicsit :)
Vannak illetve lesznek is más termékek is az oldalukon szerintem azokat is kipróbálom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil