Egyéb

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikák, online rendelve   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: JuditTTT, Módosítva: 2019. június 20.

Kiszerelés:
Lelőhely:   kozmetikák, online rendelve
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A különböző színű  fény sugarak behatolnak a bőr mélyebb rétegeibe, melyeknek hatására a bőr természetes kollagén és elasztin termelése aktivizálódik, gyorsul a sejtek anyagcseréje, feszesebb, teltebb lesz a bőr. A változatos színek ugyanis különféle hatásokat idéznek elő szervezetünkben és ezzel együtt bőrünkben, szöveteinkben és sejtjeinkben is. A bőr célkromofóráiban elnyelődő színes fények nyugtathatnak, regenerálhatnak, élénkíthetnek és megannyi számos más hatást biztosíthatnak a terápiák során. A LED szépségmaszkok a legkedveltebb fényspektrumokat alkalmazzák a bőr megfiatalítására, energizálására, működésének optimalizálására vagy éppen a gyulladt aknés bőrök kezelésére.

A LED fényterápia által használható színek hatásai:

• Vörös: élénkítés, regenerálás
  • Kék: gyulladás csökkentés, AKNE kialakulásáért felelős probioni baktérium működésének gátlása
  • Zöld: bőr pigmentképzési folyamatainak optimalizálása
  • Lila: bőr sejtjeinek energizálása
  • Türkiz: anyagcsere folyamatok harmonizálása
  • Sárgászöld: kollagén és elasztikus rostok termelődésének fokozása
  • Hideg kék: irha szöveti állományának élénkítése

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. július 31.

Én az ÉkszerTV-ből rendeltem egy ilyen fényterápiás maszkot. Nagyon tetszik és abszolút látványos. Ahogy Dominika mondaná hatásos😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 31.

JuditTTT

2019. június 19.

Vettem magamnak egy LED maszkot otthonra, mert a szalonárak szerintem itt is irreálisak a maszk árához képest. Ráadásul otthon kényelmesen használható. Vannak olyan 25 dollártól is itt- ott, én inkább a lámpamennyiséget néztem, ezért vettem egyet nyakrésszel, ami külön csatlakozik a maszkhoz és 192 lámpa van benne, ez kicsit drágább volt, de sztem 200 dollárnál többet adni érte nem érdemes. A szalonban pl. ahol kezelést kaptam először vele, 120 lámpa van a maszkban és nincs nyakkezelő része. Olyan kb. 2 hete használom, reggel, felkelés után, amikor még ágyban vagyok, felteszem olyan 15-25 percre, attól függően mennyi időm van. Lehet este is használni. Olyan napi max. 30 perc javasolt. Van aki felteszi előtte a szérumokat, krémeket, én nem szoktam. Arcmosás után javasolt tiszta bőrön használni alapvetően. Nincs benne szemvédelem túlzottan, egy gumitalp van a szemrész körül, amit én kevésnek tartok, ezért viselek alatta egy szemvédőt (olyan, amit IPL kezelésnél kell hordani) és még ez alá rakok vattakorongokat is, h. ne nyomja a szemkörnyéket. Már kitapasztaltam, hogyan a legkényelmesebb, én oldalra fordulok és tartom kézzel...nem csípem a rajta lévő rögzítő pántot. Jó tudom, hülyén hangzik, de amúgy nehéz a maszk és nyomja a kényes részeket az arcon.

No, és megéri a szenvedés? Hát meg... olyan egy hét alatt már látszik az eredmény. A vörös fénnyel használom, max erősségen. Sok gondom van melasmával ill. tág pórusokkal, vannak finomabb ráncocskák is, de mindez már egy hét alatt nagy mértékben javult, a bőröm ruganyosabb, feltöltöttebb, szebb a színe, van bőrfénye, stb. Eleve vannak szeplőim, de hajlamosak összeállni és jó nagy foltokat kialakítani. Van egy csúnya, nagy M alakú melasma folt az egyik orcámon, a másik oldalon ugyanott egy nagy O alakú. Mindkettőt szépen javítja. Nyilván kell mellé a rutinom (C vitaminnal, retinollal, stb.) de látszik a halványulás. Most úgy döntöttem egy hónapig minden reggel fogom használni és meglátom, milyen az eredménye, de én elégedett vagyok vele. A kék fény jó az aknéra, pattanásra, mitesszerre, de nekem a vörös is javított a pattanásokon, mitesszereken (nyilván mert javult a keringés). Ismerősöm jó ideje használja a kék fényt aknéra, pattanásra. Nagyon sokat javított a bőre állapotán! Érdemes ránéznetek youtubeon, h. miket mondanak róla az emberek. Szerintem megéri bajlódni vele, mert hatékony. Majd meglátom egy hónap múlva mennyire vagyok elégedett vele, akkor kap 5 csillagot. Mivel ez hosszútávú történet, ezért 2 hét alatt nem tudom még teljesen megítélni.

Amit még tudok mindenkinek ajánlani kiegészítés gyanánt (ha nem fényterápiázol, ez akkor is működik :D) a Tanaka arcmasszázst! Reggel és este, arctisztítás után, vmilyen krémmel, v. olajjal érdemes csinálni. Nagyon sokat javít ez is a bőr állapotán, különösen a ráncokon. Akkurátusan csinálod, ez is olyan 2-4 hét alatt már eredményes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.