Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, Módosítva: 2013. október 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 12 ml

dandelion

2016. december 18.

Nagyon világos Butterfly Wings árnyalat van meg belőle, ami inkább körömfénynek mondható, mint lakknak. Nagyon szép, nem csíkoz, könnyen felvihető a körmökre, gyorsan szárad. Van belőle fedőlakkom is, azzal együtt használom, és így már eléggé tartósnak mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

nvfanni

2016. február 24.

A turkálóból sikerült hozzájutnom 4 féle árnyalathoz, kb 400 ft volt darabja.
Nagyon szépek a színek, gyorsan szárad, a tartóssága nem kiemelkedő, de az én körmeimen egyik körömlakk sem bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

A turkálóból sikerült hozzájutnom 4 féle árnyalathoz, kb 400 ft volt darabja.