Egyéb

Ár:   450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Milli006, Módosítva: 2019. március 1.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hőre színváltós géllakk.

Erika80

2020. október 11.

Megfelelő és minőségi alapra simán felkenhető szinte bármilyen márkájú gél lakk. Nagyon szuper ez a termék is. Remekül használható és szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 11.

Milli006

2019. február 26.

Egyszerűen imádom ezt a géllakkot! Simán ver minden itthon kapható márkát! Könnyű vele dolgozni, tartós, a színét gyönyörűen változtatja. Eddig még nem találtam hibát, ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 26.