Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:     Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anita763, Módosítva: 2021. február 5.

Kiszerelés:   15 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:

Kiadás éve: 2001

Illatjegyek: bors, bergamott, jázmin, rózsa, levendula, ylang-ylang, pézsma, fás jegyek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

anita763

2021. február 7.

Annyit tudok a Lentheric gyártóról, hogy a népszerű Tweed parfümöt is ők készítették.Valójában egyáltalán nem találom édesnek. Határozottan virágos, de azt mondanám, hogy inkább fás a szantálfa és a pézsma miatt, szerintem ez egy rendkívülien finom illat, tartós, és gyönyörű vintage parfüm. Engem visszarepített a 80-as, 90-es évekbe. :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 7.