Egyéb

Ár:   $75   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: JuditTTT, Módosítva: 2018. július 19.

Ár:   $75
Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

2 az 1-ben IPL szőrtelenítő készülék 3,9 cm2 méretű ablakkal, kiváló minőségű lámpákkal. Otthoni használatra kifejlesztett könnyű, kényelmes dizájn.

• Cserélhető epilációs fej (300.000 villanás) és cserélhető rejuvenációs fej (100.000 villanás)
  • Kitűnő kompatibilitás: hatékony 5 különböző bőrtípus esetén
  • Könnyű és kompakt, a test bármely részét könnyedén kezelhetjük vele
  • Szemvédő rendszer: csak akkor villan, ha a készülék bőrrel érintkezik (érintkezés érzékelő + védőszemüveg)
  • Végleges és biztonságos szőreltávolítás otthon
  • Fájdalommentes a test minden területén: lábak, hónalj, bikinivonal, kéz, arc
  • Töltő adapter: UK / US / EU csatlakozó

Esztella96

2020. november 14.

Korábban szalonban már voltam kezelésen, hónaljamról akkor teljesen eltűnt a szőr. Aliexpressen találtam rá erre a készülékre, a véleméynek és ára miatt gondoltam megér egy próbát. Használata számomra nagyon egyszerű és egyáltalán nem hosszadalmas. Lábon a 4-es fokozatot használom, hónaljon 2 és 3-ast amíg nem szokom meg. Egyelőre nem látok változást, kb 2 hónapja használom, de sajnos nem pont az előírásoknak megfelelő rendszerességgel és a szőrzetem nem túl sötét, ami tudom, hogy csökkenti a hatását, így mindenképp updatelni fogok még!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 14.

HyperBunny

2020. október 20.

Én teljesen elégedett vagyok vele, sokan szerintem kicsit túlmisztifikálják ezt az ipl témát és irreális dolgokat várnak el.
Én lassan három hónapja használom ezt a kütyüt, a lábam szinte teljesen sima, a karomon kis pihe maradt, a hónalj és a fazon még nem tökéletes, de nem is vártam mást.
Tessék-lássék betartom a kezelési időket, úgy-ahogy leborotválom előtte az érintett részeket, de nem követem tökéletesen az előírásokat és így is működik.
Elsőre meglepődtem azért, kicsit zajosabb és kicsit jobban villog, mint vártam, nem egészen olyan mint a reklámokban (de a drágább márkáknál se).
Eu raktárból vettem, jó árban, pár nap alatt nálam is volt. Én ajánlom, főleg, ha valaki kacérkodik a gondolattal, de nem szivesen adna ki rögtön egy fél fizetést.
A piros fejet nem teszteltem, attól jobban tartok, de majd arra is sor kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

A piros fejet nem teszteltem, attól jobban tartok, de majd arra is sor kerül.

Kitts

2019. július 15.

Az első két itteni vélemény (és az allis vélemények) alapján úgy éreztem, az allis áron megér egy próbát. Nagy reményeket fűztem hozzá, lehet csodát is vártam. :/

Összességében teljesen egyetértek @xxs véleményével. MACERA.

1. Előtte nap borotválj végig mindent.
2. Másnap kínlódj végig minimum másfél (de inkább 2) órát, mire mindenen legalább kétszer (de inkább 3x) végigmész. JA és közben úgy felforrósodik, hogy egyben biztosan nem tudod végignyomni ezt az időt.
3. A szemüveg egy vicc, cuppanósan rámtapad, a szememen órákig fél centi mély karikák voltak utána. Szemüveg nélkül / napszemüveggel 1 napig könnyeztem utána. JA és nem is látsz benne semmit.
4. Mire valami kis eredményt is látsz, borotválgasd még minden használat előtt. 1 lépést előre, 2 lépést hátra (szerencse, hogy nem álltam neki borotválgatni a bajuszom emiatt ...)
5. Valamiféle eredmény ugyan látszott, a szőr ritkult és puhábban nőtt vissza 1-2 hónap használat után, de nem lettem varázsütésszerűen babapopsi. Egyáltalán nem éreztem, hogy előrébb lennék.

Láttam olyan véleményt (talán az egyetlen fellelhető videós review-t), aki naponta használta és gyorsan, látványos eredményt ért el. Ezt el is hinném.. de kinek van ideje naponta egy-két órát ezzel szöszölni? Annak tényleg jó lehet, akinek van tartósan, fixen, rendszeresen ennyi ideje rá. Én egy idő után azon kaptam magam, hogy konkrétan azon stresszelek napözben, hogy mikor tudok összekaparni magamnak elég időt, hogy legalább a felét megcsináljam. Szóval szép lassan, tudatosan elfelejtkeztem róla és visszatértem az epilátoromhoz, ami számomra lábon határozottan jobb eredményt mutat ennél. (A többi, kisebb felületű helyen még kísérletezgetek majd vele..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

Összességében teljesen egyetértek @xxs véleményével. MACERA.

1. Előtte nap borotválj végig mindent.

xxs

2019. június 8.

Működik, de a türelmes emberek játéka. Használni lényegesen macerásabb, mint egy epilálót. Egy nappal előtte borotválkozni kell, ez még nem gond, de aztán használni:
- fej bőrre illeszt,
- villant,
- fej felemel vagy megbillent (különben nem kap fényt a szenzor és biztonsági okból nem villant újra)
- fej letesz, reméled, hogy annyival és csak annyival arrébb, amivel kell, különben vagy foltosan használod, vagy duplán égeted a "gyertyát"
- VÁR, mert kb 3 mp-enként tud villanni,
- villant
Nézni nem lehet a villanás miatt, a szemüveg használhatatlan és a tizedmillis szőrszálakat garantáltan nem látod rajta keresztül, szóval egy idő után rászoksz, hogy vakon tolod, de azért igényel némi elszántságot. Büszkék voltak a "nagy" kezelőablakra, de amikor 3 négyzetcentinként végig kell villogtatni a lábad, nem érzed annak. :)

Akkor érdemes beszerezni, ha számodra kivitelezhető a szüttyögés, amivel jár. Nem próbáltam más ilyen eszközt, de valószínűsítem, hogy a márkásabbak is hasonlóan működnek - ha valaki talál jobb alternatívát, ossza meg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

- fej bőrre illeszt,
- villant,
- VÁR, mert kb 3 mp-enként tud villanni,
- villant

cattitude

2019. március 6.

nem használom régóta, de olyan pozitívak a tapasztalataim, hogy már most hagyok értékelést, őszintén szólva nem hiszem, hogy bármi olyan történne a későbbiek során,ami miatt le kell rontanom majd esetleg
nagyon régóta kacérkodom a "végleges" szőrtelenítéssel, fehér bőrömön vastag, sűrű, arányaiban sötét szőr nő kb mindenhol. mivel az év nagy részét tökegyedül töltöm és nem sok testfelültem szokott látszódni hétköznap, így nem volt _annyira_ zavaró a szőröm, de azért nyáron elég nagy kínszenvedés szokott lenni a szőrtelenítés. régebben epiláltam, az sokáig tartott és rengeteg szőrszálam benőtt, de legalább 10-12 napig nem nőtt vissza a szőr; a hagyományos borotvával összevagdostam magam és pocséklásnak tartottam, hogy 2 használat után kidobjam őket; váltottam elektromos borotvára, ami nem nyír tükörsimára és szintén sokáig tart tokától bokáig leszedni a szőrt; a gyantázása legmacerásabb; krémmel utoljára tinikoromban próbálkoztam és utáltam.
egy szó, mint száz, az ipl nagyon is kecsegtetőnek hangzott, pedig ezzel is sok a macera, előtte leborotválni minden szőrt, várni, aztán meg levillogni a bőrt, de már legalább látom az alagút végét.
rendelhettem volna persze Philips vagy Babyliss márkájú szőrtelenítőt is, de meggyőztek a review-k erről a termékről, plusz hiába tartom magam ideális ipl-ezhető alanynak, azért bennem volt a félsz, hogymi van, ha MÉGSE működik.
spanyol raktárból rendeltem, gls hozta (amit ki nem állhatok, egyébként), viszonylag hamar ideért. nagyon igényes szerintem a csomagolása, ez alapján pl nem mondaná meg az ember, hogy nem valami ismert márka. a dobozban van az adapter nagyon jól kivitelezett, cserélhetős csatlakozókkal mindenféle konnektortípushoz, maga a gép, ami jól összerakott, könnyű és mellesleg úgy néz ki, mint egy phaser a Star Trekből, védőszeműveg, ami kvázi használhatatlan és egy vicces angolságú útmutató.
használat előtt csináltam bőrpróbát a viszonylag érzékeny alkaromon és semmilyen irritációt vagy kellemetlenséget nem tapasztaltam.
kezelés előtti nap leborotváloma villogtatnivaló szőrfelületet, ha kipattog, akkor kenek rá cinkes babapopsikrémet, az segít gyógyítani. maga a procedúra nem fáj, nem kellemetlen, a legrosszabb benne nekem az, hogy ha belenézek a fénybe, de az is olyan kb, mint kiskoromban az analóg fényképzőgépek vakuja, nem vészes, de inkább nem kísértem a sorsot és felveszem a rettenetes, túl kicsi védőszemüveget vagy napszemüveget.
az automata módban gyorsan lehet haladni a lábakon, karon; hónaljon, bikinivonalon viszont a manuális mód a nyerő nálam.
3 kezelés után már vannak olyan részek (boka, térd környékén főleg), ahol egyáltalán nem nő ki a szőr, és a többi részen is érzem, hogy nem olyan durva a borosta, mint amilyen lenni szokott mondjuk 3 nappal borotválás után.
remélem olyan 2 hónap múlva már nem kell, csak szintentartó kezeléseket végeznem.
a rejuvenációs fejet még nem használtam, de kipróbálom azt is hamarosan.
én csak ajánlani tudom ezt a kütyüt a saját tapasztalataim alapján, de tisztában vagyok vele, hogy nem mindenkinek válhat be annyira, mint nekem, pl akinek csenevészebb a szőre vagy sötétebb a bőre, az valószínűleg nem ugyanezeket tapasztalja majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

a rejuvenációs fejet még nem használtam, de kipróbálom azt is hamarosan.

JuditTTT

2018. július 14.

3 hónapja vettem, mert egy rosszul sikerült gyantázás után elkezdtek befelé nőni a szőrszálak... az összes! Még mindig kínlódok, h. a maradék befordult szőrt kiszedjem, de találnom kellett valamilyen végleges megoldást a problémára. Fehér a bőröm, sötét szőrzettel a lábon és karokon, így gondoltam IPL-el könnyű lesz eltávolítani. Érdeklődtem szalonokban, ahol egyszeri kezelés térdig 20-36.000 forintos áron mozgott. Ezeket az árakat konkrétan nevetségesnek tartom. Ismerősöket direkt megkérdeztem, USA és Ázsia területén élő hölgyek közölték, h. ez náluk nagyon nem kerül ennyibe. Koreai szalonban kb. 200 dollár a 10 alkalmas kezelés (és sokkal többet keresnek, mint a magyar átlag), Amerikában szalon és kezelésfüggő, de olyan 350-400 dollár/10 alkalom alaphangon, egészen akár 2500 dollárig mozog minden. Ismerősöm a 350 dolláros IPL kezelésen vett részt, tökéletesen meg van elégedve az eredménnyel. Ez nálunk a fentebbi szalonárakkal számolva 360e ft. lenne (ezt az államokban 95e forintnak megfelelő összegért kapta meg a kezelést). Szóval én úgy gondoltam, h. keressünk olcsó megoldást. Olvasgattam az IPL szőrtelenítőkről, mit tudnak, mit nem tudnak, és mennyibe fájnak. Majd egy ismerős közölte, h. ő a netről vett egy ilyen készüléket. Villanásszámban 300 ezret tud, adnak hozzá rejuvenációs fejet, és a hullámhossz (?) ugyanakkora, mint a többi házi készüléké, csak olcsóbb.
Legyen gondoltam, akciósan Aliexpresszről rendelve $65 kemény valutáért, Spanyolországból szállítva (így nincs vám és postaköltség) vettem egy Lescolton T009 2in1 készüléket. Mondván, ha rossz, akkor nem bukok sokat.

Vártam a véleményemmel 3 hónapot, hiszen ennyi idő alatt azért kiderül, működik -e a dolog vagy nem. Működik! Nagyon jól működik! Eleinte hetente kétszer villogtattam egy hónapon át, majd heti egyszer még egy hónapon át. Most járok a harmadik hónapnál, kéthetente előkapom állapotfenntartási célzattal. Legmagasabb fokozaton használtam, mert nekem egyáltalán nem fájt. Néha egy- egy érzékenyebb területen megcsíp, de ennyi. Nagyon jól működik a bőrérzékelője, nincs véletlen villantás, csúsztatod, villant... így működik. Végigkezelgettem vele a karok kivételével mindent. Ezt lehet arcra is használni.
Tapasztalataim: nincs szőr a lábamon, pedig csúf és sok, férfias szőrzetem volt. Most ilyen kis világos színű pehelyke nő picike foltokban, kell neki kb. 2-3 hét h. valami serkenjen. A rengeteg szőrbenövés lement, még vannak, olyan 35-40 lábanként :P de már jönnek ki. Úgy működik ez is, h. a benőtt szőrnek már nincs gyökere, így, amikor a bőr lekopik felőle, vagy én kinyitom tűvel, akkor kiugrik a nagy szőr és ennyi.
Bikinivonalam még nem tökély, de lényegesen kevesebb, ami a combom nő vastagabb szőr az ágyéknál két villantássorozat után elfelejtett visszanőni. A hónaljam a kemény dió, ott serken boldogan, de sokkal kevesebb és vékonyabb, mint volt. A bajuszgyanta felejtős. Villantás előtt leborotválom (...igen, mindenhol le kell borotválni, h. ne a szőr, hanem a gyökér nyelje el az energiát) és végigvillantom a szőrtelenítő fejjel, utána lecserélem a piros, rejuvenációs fejre és végigvillantom a pigmentfoltoket és a rozáceát vele. Kb. 2 perc az egész művelet. A rozáceám eltűnőben, a pigmentfoltok kiegészítő kezeléssel szintén erősen halványodnak.
Még pozitívum, h. nagy az ablaka, így gyorsan haladok vele, 15 perc kb. egy láb bikinivonaltól bokáig. Át lehet állítani automata villanásra és kézi villanásra is. Ha erős az ötös fokozat valahol, le lehet vinni egészen egyesig, csak az annyira nem hatékony. Az alsó lábszáramat egy kezelés során én végigvillogtatom kétszer... lehet nem a legokosabb megoldás, de nem volt gondom belőle. Ott csak szőke szöszmöszök vannak szinte csak, egy- két kóbor szál még előfordul. Ill. térd körül még nem az igazi, de az nyilván fifikás terület.
Én remek készüléknek tartom, gyors, pontos, hatékony, olcsó.

Majd még updatelek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

Én remek készüléknek tartom, gyors, pontos, hatékony, olcsó.

Majd még updatelek!