Best of Beauty 2019

Egyéb

Lézeres Szőrtelenítés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2014. június 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Végleges szőrtelenítési eljárás

Az IPL-lel szemben a diódalézeres kezelés végleges eredményt biztosít. A diódalézer célzottan juttatja a lézerfényt a kezelendő területre, a lézer energiája a szőrtüszőben nyelődik el. Az egyszer elpusztított szőrtüszőből pedig már nem nő sötét szőr, helyére csak pihék nőhetnek. Kb 8 kezelés szükséges a végleges eredményhez.

Tartósság: végleges eredmény

Árak: kissebb területek kb. 9000 Ft / alkalom, nagyobb területek kb 30.000 Ft / alkalom

asdf27

2016. október 8.

Én eddig még csak 1 kezelésen voltam (hónalj+ bikini), és nagyon örültem, hogy gyakorlatilag a szőr nagyrésze kipotyogott. Már alig várom, hogy mehessek a következőre és a maradékot is kiirtsák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.

Ingridke94

2015. június 15.

Én 1 éve járok kezelésekre, ezalatt kb 6x voltam. Az első kezelések között 1-2 hónap volt csak, míg most már elég 2-3 havonta menni.
Én teljesen meg vagyok vele elégedve! Pedig nem túl fehér a bőröm és ha lebarnulok egyenesen szőkének tűnnek a szőrszálaim. Nekem fazont és hónaljt lézerezünk és 1-2 alkalom után látszott is az eredménye foltokban.Most a 6.alkalom után szinte csak pihék vannak és azok is ritkásan és nagyon lassan nőnek! Még van hátra pár alkalom, de sztem az is számít, hogy ki csinálja! Nekem nagynéném csinálja, érthető ha ő kicsit jobban odafigyel :) Én ajánlom, mert tényleg tartós csak ki kell várni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

KezdoManias

2015. június 6.

Hosszú évekkel ezelőtt kezdtem bele egy 8 alkalmas lézeres (nem IPL!) kezelésbe. A központban, ahová jártam, nem is lehetett kisebb csomagra szerződni. Közben volt 3 év kihagásom babázás után, most folytatom és 6 kezelésen vagyok túl. Az első 3-4 után látványos volt az eredmény, a terhesség alatt egyszerűen csodás volt, hogy minimálisan kellett bundamentesítésel foglalkoznom. Jóval kevesebb szál maradt, az is gyengécskébbnek mutatkozott. Elmaradtak a szőrtüsző-benövések, gyulladások, sebek, foltok. A leghatékonyabb ott a kezelés, ahol erős, sötét szőrszálak vannak világos bőrön, a kisebb pihékkel nem bír a technológia, de velük könnyebb is együttélni.
Nekem az első 1-2 alkalom fájt jobban, az is elsősorban az érzékenyebb bőrterületeken, pl. bikinivonal. (Az egyik kezelő hölgy azt javasolta, kapjak be kezelés előtt fél órával egy aszpirint, de ezt végül nem próbáltam, inkább tartottunk kisebb szüneteket, ha már nehezebben bírtam.) Az elején még pirosabb is volt a bőröm, mert több tüszőt irtott ki egy-egy kezelés. Panthenollal kenegettem otthon magam, de néhány nap alatt elmúlt a pír. A későbbiekben egyre kevésbé jelentkezett a probléma. Minél többedik kezelésen jár valaki, annál több időt kell kihagyni a következőig és annál inkább felcsavarják a lézer erősségét.
Nagyon elégedett voltam, arra gondoltam, nem is kell nekem végigjárnom a 8 alkalmat. Az elmúlt néhány hónapban azonban (babázás után 2 kezelésem volt) ismét bundásodást tapasztalok. Nem tudom, hogy hormonális hatás-e, vagy egyszerűen néhány év alatt regenerálódnak a szőrtüszők, pusztán ezért nem 5 csillag. Remélem, a még fennmaradó két kezelés segíteni fog valamennyit. Én mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.

Shennny

2015. március 5.

Nekem sajnos semmit nem ért :( Egy alkalmon voltam, azt mondták így 3 hónap biztosan az eredmény. Ehhez képest 2 hét alatt olyan lett a lábam, mint volt....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 5.